Sorum var Acıl fikir almam gerek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emir'inAnnesi tarafından oluşturulan Acıl fikir almam gerek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,217 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acıl fikir almam gerek
Konbuyu başlatan Emir'inAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Erken değil kuzum squat yapabilirsin bol bol , yere çömelerek yerleri sibeilirsin merdiven inip çıkabilirsin hurma ye oda yardımcı olur duşa girip 15 dkak filan sıcak su ile belini yıksyabşlirsin açılmanı hızlandırır. Bol bol yürü birde kuzum. Rabbim bir avazda kurtrasın inşallah 🤲🏻
Kuşum bunların hepsini yapıyorum Bi haftadır 1 santimlik bile açılma yok ve sancılarım da var açılmayı bekliyorum 😐
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuşum bunların hepsini yapıyorum Bi haftadır 1 santimlik bile açılma yok ve sancılarım da var açılmayı bekliyorum 😐
Ve 38+4 haftalğım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Ve 38+4 haftalğım
O zöama bekle kuzum hayırlısı ne zmana ise o zmana olur

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi anneler ben 39+1 haftalık hamileyim doktor 1 hafta içinde sancım acilmam olmassa suni sancıyla denicek ve ya sezeryana alicak benim evde acilmam olması için ve ya şancımın gelmesi için ne yapmam gerekiyor yani artık doğurmak istiyorum sizce erken mi daha bana fikir öneri yapar mısınız kafama çok takıldı
Ada çayı iç bol bol hurma ve ananas ye bol bol yürüyüş yap sıcak suyla duş al her hangi bir sıkıntın yoksa ilişkiye gir canım

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Ada çayı iç bol bol hurma ve ananas ye bol bol yürüyüş yap sıcak suyla duş al her hangi bir sıkıntın yoksa ilişkiye gir canım
Tamam kuzum ananasa alerjim var ama diğerlerini yapicam

Ayn kuşum demekki daha kısmeti dünyada yok muş rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah ☺️ama artık bedenimi bile taşıyacak halim gücüm kalmadı 😟
Hele gel bana sor bende artik çöktüm kaldım

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Sabret annesi sabret 😘
Sabretmekten başka çaremiz yok hamilelik çok büyük sabır işidir 9 ay boyunca karnında Bi canla geziniyorsun☺️

Tamam kuzum ananasa alerjim var ama diğerlerini yapicam

Hele gel bana sor bende artik çöktüm kaldım
Seni çok iyi anlıyorum cnm ama az kaldı biraz daha sabır☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sabretmekten başka çaremiz yok hamilelik çok büyük sabır işidir 9 ay boyunca karnında Bi canla geziniyorsun☺️

Seni çok iyi anlıyorum cnm ama az kaldı biraz daha sabır☺️
Aynen öyle balım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.