Sorum var Acıl fikir almam gerek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emir'inAnnesi tarafından oluşturulan Acıl fikir almam gerek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,215 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acıl fikir almam gerek
Konbuyu başlatan Emir'inAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Şimdi anneler ben 39+1 haftalık hamileyim doktor 1 hafta içinde sancım acilmam olmassa suni sancıyla denicek ve ya sezeryana alicak benim evde acilmam olması için ve ya şancımın gelmesi için ne yapmam gerekiyor yani artık doğurmak istiyorum sizce erken mi daha bana fikir öneri yapar mısınız kafama çok takıldı
Canim hurma cok yardimci oluyor .

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi anneler ben 39+1 haftalık hamileyim doktor 1 hafta içinde sancım acilmam olmassa suni sancıyla denicek ve ya sezeryana alicak benim evde acilmam olması için ve ya şancımın gelmesi için ne yapmam gerekiyor yani artık doğurmak istiyorum sizce erken mi daha bana fikir öneri yapar mısınız kafama çok takıldı
Canım ben 41+ 5 te doğum yaptım ve çocukta bi sıkıntı olmadığı için ama son günlerde hiç oturmuyordum merdiven çıkıp indim sıcak suda oturdum sabah aç karnına hurma yedim ve en önemlisi you tube den doğumu başlatan hareketlere bakıyordum işe yaradı bende inşallah sağ Salim kucağına alırsın canım

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 41+ 5 te doğum yaptım ve çocukta bi sıkıntı olmadığı için ama son günlerde hiç oturmuyordum merdiven çıkıp indim sıcak suda oturdum sabah aç karnına hurma yedim ve en önemlisi you tube den doğumu başlatan hareketlere bakıyordum işe yaradı bende inşallah sağ Salim kucağına alırsın canım
Maşallah kuzum seninki de hiç çıkma niyeti yokmus bende çok merdivenden çıkıp iniyorum ama bi faydası yok

Tüm sayfalar yüklendi.