Acil yardım 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sedadvm tarafından oluşturulan Acil yardım 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,885 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Acil yardım 😢
Konbuyu başlatan Sedadvm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Sedadvm

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar korunmıyodum bi kaç aydır çocuk istediğimiz için. Bu ay Adetim 4 gün gecikti. 4. Gün kahve leke geldi.
bu gün de 2. Günüm ve sabah kırmızıya döndü derken çok açık bi kırmızı pembeli gibi geldi zaten ve şimdi tekrar kahve geliyo pedime ve normalden çok çok az geliyo. sabahtan akşama kadar aynı pedleyim mesela kaşık kadar leke anca oldu hem kahve hem pembe hem kırmızı geliyo ve aşırı sırtım ve belim ağrıyo dünden beri. Böyle bişey yaşayıp hamile olan var mı aranızda ?

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar korunmıyodum bi kaç aydır çocuk istediğimiz için. Bu ay Adetim 4 gün gecikti. 4. Gün kahve leke geldi.
bu gün de 2. Günüm ve sabah kırmızıya döndü derken çok açık bi kırmızı pembeli gibi geldi zaten ve şimdi tekrar kahve geliyo pedime ve normalden çok çok az geliyo. sabahtan akşama kadar aynı pedleyim mesela kaşık kadar leke anca oldu hem kahve hem pembe hem kırmızı geliyo ve aşırı sırtım ve belim ağrıyo dünden beri. Böyle bişey yaşayıp hamile olan var mı aranızda ?
Kişiden kişiye değişir benim hiç olmadı mesela ama yerleşme kanaması dedikleri bir şeyler de var onun için en garantisi kan vermek

Sedadvm

Kayıtlı Üye
rank
Kişiden kişiye değişir benim hiç olmadı mesela ama yerleşme kanaması dedikleri bir şeyler de var onun için en garantisi kan vermek
Acilden gitsem hastaneye kan testi verebiliyomuyum ve sonuç 1 gün sonra. Mı bir kaç saat sonra mı çıkıyor bilginiz var mı ?

Sedadvm

Kayıtlı Üye
rank
Acilden giriliyor ama ben özele gitmiştim 1 saatte çıkmıştı devleti bilmiyorum
Özele gideyim o zaman bu akşam eşim gelince. Kalkıp gitmeyi çok istedim ama Belimin ağrısından güvenemiyorum kendime 9 aylık hamileler gibi belimi tutup oflaya puflaya geziyorum evde 😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba cnm Allah gönlüne göre versin inşallah 💕🤲 kuzum yerleşme kanaması da olblr acile git bir iki saate çıkar sonuç ya da sabah git kadın doğum a

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Özele gideyim o zaman bu akşam eşim gelince. Kalkıp gitmeyi çok istedim ama Belimin ağrısından güvenemiyorum kendime 9 aylık hamileler gibi belimi tutup oflaya puflaya geziyorum evde 😂
Ahahah bu bebişlerin sağı solu belli olmuyor geldikleri gibi annelerine hemmen nazlanıyorlar 🥹 inşallah Rabbim gönlüne göre versin 🤲🥰

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende kanama olmadı ama kahverengş akıntı geldi geçen hafta hatta degl olacağım diye sevinmiştim aşırı bel ağrısı ve sırt ağrısı çekiyordum hala ayakta çok kalınca çekiyorum 4 gün önce hamile olduğumu öğrendim canım rabbim sanada nasip etsin inşallah 🙏🏻 bir kan testş ver istersen

Tüm sayfalar yüklendi.