Sorum var acil

• Konbuyu başlatan Fkskkdms
  • Toplam 109 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fkskkdms tarafından oluşturulan acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,200 kez görüntülenmiş, 109 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı acil
Konbuyu başlatan Fkskkdms
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bende kaybettigim bebeğimi hatırladıkça ağlıyorum hep keşke oda yasasaydi diyorum şu an yaşasaydı 3yasinda olacakti 😪😪😪 onun da kafasında kış var dediler üç aylık hamileydim hastane hastane dolaştık doktor bı iki ay bekleyin geçer dedi ona rağmen o süre içinde durmadan ağladım kahrettim kendimi günlerce isteseydim aldirabilirdim de ama bekledim dua ettim iyi olsun diye sonra dört buçuk aylık oldu yeniden gittik doktora kış geçmiş dedi dünyalar benim oldu sanki mutluluktan havalara uçtum ama doğumda kaybettim belkide rabbim beni sınadı🤲😪isyan etseydim belkide engelli dogacakti belki o zaman herşey daha kötü olacaktı bilemiyoruzki bizim için hayırlı olanı 😪rabbim gercekten anne baba olabileceklere çocuk nasip etsin inşallah bı cana kıymak bu kadar basit olmamalı!yadirgamak haddine deil ama benim fikrim böyle Allah yardımcın olsun inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet hatırladım açık saçlı hoş bı bayandi
Aynen öyle canım benim inşallah Rabbim anne babalik yapabilecek ona nasip etsin inşallah ya
Seninki de kötü olmuş üzüldüm gerçekten çoğu benzer şeyleri yaşamışız inan ne kadar kötü Allah'ım herkese yardım etsin inşallah ya Rabbimin sınavı işte bizi sınıyor aldırmak çok günah biz onu aldık diyelim sağlam çocuğa bir şey yapsa Allah hiç belli olmaz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Son düzenleme:

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Birde bana sor kuzum ya allahım ıslah etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben kaç gündür doğru düzgün girmediğim için bilmiyordum kuzum ama baya sinirim bozuldu
Korunmuyorlar günahsız melekler mi çekecek bunların pisliklerini geçen kendi hesabindan post acdi şahıs korunması hamile kalmış 3 aylık bebeği varmış dogumu zor geçmiş eee bebeği nasıl dusurebilirim iğne vesaire Ayşem baskasina post acdiriyor çok akıllı ya sanki anlamadik rabbim ıslah etsin bu zihniyetteki insnaları nasıl sinirlendim 😡 kardeşim korun korunma yöntemleri var utanmadan birde gebelik platformundan bebek nasıl düşürülür diyorlar !!!

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Korunmuyorlar günahsız melekler mi çekecek bunların pisliklerini geçen kendi hesabindan post acdi şahıs korunması hamile kalmış 3 aylık bebeği varmış dogumu zor geçmiş eee bebeği nasıl dusurebilirim iğne vesaire Ayşem baskasina post acdiriyor çok akıllı ya sanki anlamadik rabbim ıslah etsin bu zihniyetteki insnaları nasıl sinirlendim 😡 kardeşim korun korunma yöntemleri var utanmadan birde gebelik platformundan bebek nasıl düşürülür diyorlar !!!
Bende bunu anlamıyorum ya gebelik takibi diyor program da görende uygulama bebek düşürmek için var . Bebeğin yiyecek ekmeği varki senin rahmine düşmüş demi yani 🤦🏻‍♀️ siz o soruyu sorduğunda ne tepki verdiniz kuzum bu postu açabilecek cesareti buldu merak ediyorum

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Bende bunu anlamıyorum ya gebelik takibi diyor program da görende uygulama bebek düşürmek için var . Bebeğin yiyecek ekmeği varki senin rahmine düşmüş demi yani 🤦🏻‍♀️ siz o soruyu sorduğunda ne tepki verdiniz kuzum bu postu açabilecek cesareti buldu merak ediyorum
Kuzum postu kapattım hemen yine tartışma çıktı bugün baskisna actirdigi postta açık verdi belli etti kendini Ayşem ne insnalar var ben 4 senedir evladım olsun diye nelerden gecdim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum postu kapattım hemen yine tartışma çıktı bugün baskisna actirdigi postta açık verdi belli etti kendini Ayşem ne insnalar var ben 4 senedir evladım olsun diye nelerden gecdim
Ee sınanmayan bilemez kuzum evlat ne demek 🥺🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar