Acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde buket16_ tarafından oluşturulan Acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,467 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Acil
Konbuyu başlatan buket16_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bayadır Haydar Dümen soruları gelmiyordu 😅 en azından ayrıntı vermemiş 😂
Alemsin senden beklediğim tepki 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bi de acil yazıp 40 kere post açıyorlar üstünden bi ay geçmiş 😂😂 topluca diyecez evet hamilesin kalp krizii geçirecekler 😅😅
😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bi de acil yazıp 40 kere post açıyorlar üstünden bi ay geçmiş 😂😂 topluca diyecez evet hamilesin kalp krizii geçirecekler 😅😅
😂😂😂
Eşin değilmiydi hangi ara nişanlı oldu. Neyse gelelim konuya evet hamilesin bazı testler net sonuç vermiyor bozuk oluyor, üstüne görme de olabilir. Şaka şaka hamile değilsindir net sonuç almak istersende kan testi yaptırabilirsin
Ufak çaplı şok geçirttin😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle yaptın vAllaa 😂😂 gece gece sesli güldüm 🤣
Kız benim arkadaş hamileyken 6 ay boyunca adet olmuş hep kilo aldım yada adet şişkinliğim başladı gaz birikti falan diye düşünmüş karnında çocuk tam oynayınca korkup doktora gitmiş hamile olduğunu öğrenmiş. Dedim erken öğrenmişsin bi 2-3 ay daha bekleseydin ya 😂😂😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kız benim arkadaş hamileyken 6 ay boyunca adet olmuş hep kilo aldım yada adet şişkinliğim başladı gaz birikti falan diye düşünmüş karnında çocuk tam oynayınca korkup doktora gitmiş hamile olduğunu öğrenmiş. Dedim erken öğrenmişsin bi 2-3 ay daha bekleseydin ya 😂😂😂

🤣🤣🤣 Bence de vAlla sancıyla gdiyormuş bebekle eve geliyormuş 🤣 Allah'ım ya ne supriz olmuştur gelde inanma 🤣 var öyle bugün bu kız postu açınca da aklıma geldi yazacktim vazgeçtim eşimin akrabası da doğuma kadar adet olmuş üç gebeliğin de de 🤣 şaka gibi ama gerçek

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
🤣🤣🤣 Bence de vAlla sancıyla gdiyormuş bebekle eve geliyormuş 🤣 Allah'ım ya ne supriz olmuştur gelde inanma 🤣 var öyle bugün bu kız postu açınca da aklıma geldi yazacktim vazgeçtim eşimin akrabası da doğuma kadar adet olmuş üç gebeliğin de de 🤣 şaka gibi ama gerçek
Valla böyle olanların bi yanı buruk bir yanı sevinç dolu olur heralde. Aylarca hamile olduğunu öğrenme doğuma birkaç ay kala öğren 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.