Acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde buket16_ tarafından oluşturulan Acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,538 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Acil
Konbuyu başlatan buket16_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yaşı da küçüktür şimdi bunun yoksa kıvırırdı bir şekilde bir de çocuk istemiyorum diyor 🤦‍♀️😆😆
16 ya bursa ya yaş 😅 öyle böyle @Burcu34 haklı anca Müge Anlı çözer bunu 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende böyle soru soranların profilini inceliyorum acaba hepmi böyleler yoksa sonradanmı böyle oldular diye 😂😂😂
Biri var adını yazmıyım da ben de ona arada bakıyorum ama girmiyor demişti reşit değilim diye o da nişanlıydı 😅 hamile çıkmıştı en son ne oldu ona çok merak ediyorum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
16 ya bursa ya yaş 😅 öyle böyle @Burcu34 haklı anca Müge Anlı çözer bunu 😂

Biri var adını yazmıyım da ben de ona arada bakıyorum ama girmiyor demişti reşit değilim diye o da nişanlıydı 😅 hamile çıkmıştı en son ne oldu ona çok merak ediyorum
Var öyleleri ya Allah akıl versin inşallah sonu iyi olmuştur 😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Belli de Olmz blki kndini ele vrr eşim nişanlım yakında sevgilim dye pos açabilir bu hızla ya kafa buluyor yada oda duruma göre dgşyo km oldu 😀
Bilmem artık elinden bilmem neresine bulaştı diye bu kadar korkuyorsa vardır bir şeyler 😅 ya da sonradan bi daha bişeyler yaptı kendi bilir artık 😅

Var öyleleri ya Allah akıl versin inşallah sonu iyi olmuştur 😂
Aminnn rabbim evlatlarımızı korusun iyi insanlarla karşılaştırsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar