Acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde buket16_ tarafından oluşturulan Acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,444 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Acil
Konbuyu başlatan buket16_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Valla böyle olanların bi yanı buruk bir yanı sevinç dolu olur heralde. Aylarca hamile olduğunu öğrenme doğuma birkaç ay kala öğren 😂😂😂
Ne güzel vAllaaa bayağı supriz olmuştur 🤣🤣 aynen hiç deme şahsıma diyorum ne güzel hamileyken adetndiye bir derdin yok oh miss 🤣

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kız benim arkadaş hamileyken 6 ay boyunca adet olmuş hep kilo aldım yada adet şişkinliğim başladı gaz birikti falan diye düşünmüş karnında çocuk tam oynayınca korkup doktora gitmiş hamile olduğunu öğrenmiş. Dedim erken öğrenmişsin bi 2-3 ay daha bekleseydin ya 😂😂😂
🤣🤣🤣 Bence de vAlla sancıyla gdiyormuş bebekle eve geliyormuş 🤣 Allah'ım ya ne supriz olmuştur gelde inanma 🤣 var öyle bugün bu kız postu açınca da aklıma geldi yazacktim vazgeçtim eşimin akrabası da doğuma kadar adet olmuş üç gebeliğin de de 🤣 şaka gibi ama gerçek
Ay eskiden TLC de vardı program kadınlar hamile kaldığını bilmiyordu sonra banyoda salonda doğruruyorlardı gerçek hayat hikayesi diyordu.En son da bebekle çıkıyorlardı 😅 bebeklerde sağlıklı yani biz 9 ay ultrasona giriyoruz yediğimize içtiğimiza dikkat ediyoruz yok 🫣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alemsin senden beklediğim tepki 😂

😂😂😂

😂😂😂

Ufak çaplı şok geçirttin😂
Ay bakma aslında sinir oluyorum böyleleri küçük yaşta kazayla hamile kalıyor sonra yok yurda ver yok aldır yok bilmem ne.Sevgisiz çocuklarlar büyüsün.Biz de vergilerimizle bunların çocuklarına bakalım, onlar devlet memuru olsun bizde çocuklarımızda salak saçma işlerde çalışalım emeğimiz hiç olsun.Madem bi halt yiyorsun hamilelikten bu kadar korkuyorsun adet olunca bile için rahat etmiyor korun yani.O işi yapmayı biliyorlar ertesi gün hapı içmeyi bilmiyorlar

Son düzenleme:

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ay eskiden TLC de vardı program kadınlar hamile kaldığını bilmiyordu sonra banyoda salonda doğruruyorlardı gerçek hayat hikayesi diyordu.En son da bebekle çıkıyorlardı 😅 bebeklerde sağlıklı yani biz 9 ay ultrasona giriyoruz yediğimize içtiğimiza dikkat ediyoruz yok 🫣

Ay bakma aslında sinir oluyorum böyleleri küçük yaşta kazayla hamile kalıyor sonra yok yurda ver yok aldır yok bilmem ne.Sevgisiz çocuklarlar büyüsün.Biz de vergilerimizle bunların çocuklarına bakalım, onlar devlet memuru olsun bizde çocuklarımızda salak saçma işlerde çalışalım emeğimiz hiç olsun.Madem bi halt yiyorsun hamilelikten bu kadar korkuyorsun adet olunca bile için rahat etmiyor korun yani.O işi yapmayı biliyorlar ertesi gün hapı içmeyi bilmiyorlar
Evet bende biliyorum onu cnm sonrada kilolu kadınlar çöp istifleyenler vardı annem.izlerdi onlari 😉 ne değişik ama haa 🤣🤣 bence de vAlla.ya yapma ya da korun yani olan çocuklara oluyor ya evli dglsin ya alınacak ya zorlaa evlenecekler kötü bence de hemde çok

Nişanlımla ilişkiden tam 1 ay geçti 1 kere adet oldum 6 gün sürdü adet bittikten sonra test yaptım negatif çıktı sizce kan testi yaptırmama gerek varmı 1 hafta sonra bidaha idrar testi yapmalı mıyım
İlişkiden sonra adet olmuşsun test de yapmışsın negatif yok büyük ihtimal zaten canım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Eşin değilmiydi hangi ara nişanlı oldu. Neyse gelelim konuya evet hamilesin bazı testler net sonuç vermiyor bozuk oluyor, üstüne görme de olabilir. Şaka şaka hamile değilsindir net sonuç almak istersende kan testi yaptırabilirsin
Sen böyle yazınca baktım da hem eşiymiş hem korunmalıymış hem ertesi gün hapı içmiş ayrıntılara sansür uyguladım bu elden ele olan arkadaşmış 😅
IMG_5315.jpeg

Tüm sayfalar yüklendi.