Acil 😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mucizebebekim tarafından oluşturulan Acil 😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,151 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil 😔😔😔
Konbuyu başlatan Mucizebebekim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baby

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
11 haftalik gebeyim basim cok agriyor daha onceden migrenimde vardi 3 gun tutuyo gecmiyo normalmi bide rahmimde kasiklarda agrı hissediyorum arada sanci gibi progeston kullaniyorum acaba onin etkisimi

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
11 haftalik gebeyim basim cok agriyor daha onceden migrenimde vardi 3 gun tutuyo gecmiyo normalmi bide rahmimde kasiklarda agrı hissediyorum arada sanci gibi progeston kullaniyorum acaba onin etkisimi
Canim gecmis olsun oncelikle. Bende 14. Haftada bas agrisi yasadim 2,3 gun gecmedi hic kontrolum vardi doktor baktiki tansiyonum yuksekmis. Hemen hastaneye yatis felan oldu takibe alindi derken ilaca basladik ve surekli evde olcuyorum. Sende bir tansiyonuna baktir cnm mutlaka asla ihmal etme

Songül ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş ılsun canım bendede migren var.Hamileliğim ilk üç ayı çok başım ağırdı ara ara .ağırdığında iki gün sürerdi.Bir kere dört gün sürdü.Tansiyonumuda hep takip ettim.Benim halen kasıklarım ağrıyor.22.3 olduk.Kendini sitresten uzak tutmaya çalış.Bol bol dinlenmeye çalış.Bol bol su iç.

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Canim gecmis olsun oncelikle. Bende 14. Haftada bas agrisi yasadim 2,3 gun gecmedi hic kontrolum vardi doktor baktiki tansiyonum yuksekmis. Hemen hastaneye yatis felan oldu takibe alindi derken ilaca basladik ve surekli evde olcuyorum. Sende bir tansiyonuna baktir cnm mutlaka asla ihmal etme
Kahve akintim da oluyo rahimde kasikda agri gibi var cok huzursuzum sehir disindayim köyde temiz hava olsun diye geldim geride gidemiyorum cok korkuyorum kanamaya fönet bi sorun vardir diye tansiyonum dusuk kalp atisim cok fazla ve basim hic gecmiyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dusuk ckti benim tansiyonum 9 a 7 kalp atisi hizli

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kahve akintim da oluyo rahimde kasikda agri gibi var cok huzursuzum sehir disindayim köyde temiz hava olsun diye geldim geride gidemiyorum cok korkuyorum kanamaya fönet bi sorun vardir diye tansiyonum dusuk kalp atisim cok fazla ve basim hic gecmiyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dusuk ckti benim tansiyonum 9 a 7 kalp atisi hizli
Canim kahve rengi akintiyi bilemedim. Gidemiyorsanda bir doktorunu arasan.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar