Sorum var Acillll yenidoğan bebeğe zinco verilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Acillll yenidoğan bebeğe zinco verilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,108 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acillll yenidoğan bebeğe zinco verilir mi
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ne saçmalıyorsun sen benim o hesapla alakam bile yok bir yorum yaparken yüz defa bak öyle yap 😏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Neye dayanarak diyorsun onuda söyle bari😏😡

Şuna dayanarak söylüyor canım hemen ekran atayım arkadaşla yada aynı hesao ise orasını bilemicem ip adresiniz uyuşuyor bu da görüntüleri

Ekli dosyalar

• IMG_1251.png
    IMG_1251.png
    1.4 MB · Görüntüleme: 45
  • IMG_1252.png
    IMG_1252.png
    456.1 KB · Görüntüleme: 39

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aynısı bee ben dedim ama @Gamze Hümeyra durduk yere bişi demez diye açıklamayı da yaptım hülya da dedim hatta size kırıcı konuşunca millet sinirleniyorum ya
Sinirlenme boşver . Ya hesap bağları karıştı yada uygulamada sorun var çünkü daha geçen rapor bölümüme bir çok insan ismi düştü ip adres uyuşması yüzünden hepsini sildim bu arkadaşın ki düşmediğine göre uygulamada sorun var

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Sinirlenme boşver . Ya hesap bağları karıştı yada uygulamada sorun var çünkü daha geçen rapor bölümüme bir çok insan ismi düştü ip adres uyuşması yüzünden hepsini sildim bu arkadaşın ki düşmediğine göre uygulamada sorun var
Belki de canım aynen öyle kimsenin günahı alınmasın ne olur ne olmaz kuzum benim o kadar çok karşılaştınz ki bu durumlarla o yüzden Haklısınz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Belki de canım aynen öyle kimsenin günahı alınmasın ne olur ne olmaz kuzum benim o kadar çok karşılaştınz ki bu durumlarla o yüzden Haklısınz
Aynen canım aynen zor valla ya kim doğru diyor kim yalan insan artık anlamıyor herkesin gümahı kendi boynuna valla

Dilek çalıkca 01

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum canım ya 🙃

Aynısı bee ben dedim ama @Gamze Hümeyra durduk yere bişi demez diye açıklamayı da yaptım hülya da dedim hatta size kırıcı konuşunca millet sinirleniyorum ya
Durduk yere bişe demiyoruz herhalde hanfendi

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Aynen canım aynen zor valla ya kim doğru diyor kim yalan insan artık anlamıyor herkesin gümahı kendi boynuna valla
Haklısın vAlla canım hemde çok ve de hangisiyle ugrasaniz amman

Bilmiyorum canım ya 🙃

Durduk yere bişe demiyoruz herhalde hanfendi
Ee sonuç yani ??

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar