Sorum var Acillll yenidoğan bebeğe zinco verilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Acillll yenidoğan bebeğe zinco verilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,118 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acillll yenidoğan bebeğe zinco verilir mi
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sinirlenecek bir şey yok ki ne zamandıe arkadaşız size bir şey dense bizimdw sinirimiz bozulur burda eski arkadaşların hepsi birbirini savunur zamanında savundukta
Bej tabiki de sanuvunurum canım hepinizi de sizde haklısınız yani ben asla yanlış birseyinizi görmedim valla bende savunurum sıkıntı yok

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bej tabiki de sanuvunurum canım hepinizi de sizde haklısınız yani ben asla yanlış birseyinizi görmedim valla bende savunurum sıkıntı yok
Zaten öyle kuzum yanlışı olmamış birini neden savunmayalım birde haklı ise zaten

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Zaten öyle kuzum yanlışı olmamış birini neden savunmayalım birde haklı ise zaten
Aynen öyle canım benim doğru gerckten yani ve durumda aynı kişi olarak gösteriyor.ya ne dicem nur25 de Malatya bende bir baksana ondan ip bizimde mi aynı aynıysa sorun uygulama da doğru anldm galiba

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Sinirlenecek bir şey yok ki ne zamandıe arkadaşız size bir şey dense bizimdw sinirimiz bozulur burda eski arkadaşların hepsi birbirini savunur zamanında savundukta
Alakasız olacak belki ama IOS için uygulama var mı yoksa sadece Android tabanlı mı uygulama? Ben bulamadım da Appstore’da eskiden de mail geliyordu ayarları değiştirmedim hiç ama artık gelmiyor.Galiba sitede hatalar olmaya başladı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle canım benim doğru gerckten yani ve durumda aynı kişi olarak gösteriyor.ya ne dicem nur25 de Malatya bende bir baksana ondan ip bizimde mi aynı aynıysa sorun uygulama da doğru anldm galiba
Hayır canım sende paylaşılan ip bulunmuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alakasız olacak belki ama IOS için uygulama var mı yoksa sadece Android tabanlı mı uygulama? Ben bulamadım da Appstore’da eskiden de mail geliyordu ayarları değiştirmedim hiç ama artık gelmiyor.Galiba sitede hatalar olmaya başladı
Aslında ikisi içinde canım fark yok eğer telefonu değiştiysen yeniden telefon üzerinde uygulamanın bildirimlerni açman lazım ben mesela ilk android kullanıyordum orda mail geliyordu iosa geçtim ilk başlr gelmedi şaşırdım baktım yeniden açmam gerekiyormuş yeniden açtım 2 ay öncede tekrar bildirimleri kapattım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Aslında ikisi içinde canım fark yok eğer telefonu değiştiysen yeniden telefon üzerinde uygulamanın bildirimlerni açman lazım ben mesela ilk android kullanıyordum orda mail geliyordu iosa geçtim ilk başlr gelmedi şaşırdım baktım yeniden açmam gerekiyormuş yeniden açtım 2 ay öncede tekrar bildirimleri kapattım
Aslında değiştirmedim ama ne olduğunu anlamadım bi ara daha böyle olmuştu sonra hepsi toplu geldi ama bu sefer öyle de olmadı

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank

Ya iyi öyleyse arkadas daha girmedi bebegmle güzel de girmedi açıklama yok garip😂 beni tefe tutacaklar ha galiba @Hazall arada buralar da ol 😂

Tüm sayfalar yüklendi.