Açılma Olması İçin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Açılma Olması İçin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,014 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Açılma Olması İçin
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel minanin annesi

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Ben doğuma girerken konduğunu biliyorum da sabah akşam içmeyi duymamıştım içtiğinden başka otmu koyıyorsun doğuma girerken peki
Zamani gecince mesela dogum tarihi verilen gunden meryem ana otunu suyun icine koyuyorsun.. inancina gore bildigin surelerino okuyorsun.. rabbim sifa ver kolaylastir bu bitkiyi vesile kil diyorsun sabah aksam iciyorsun.. ben 2 dogumumdada dogum sancilarim basladiginda koymustum..3. Dogumumda denemek istedim 1 hafta once koydum suya ve sabah aksam sudan iciyordum.. dogum tarihi geldiginde o kadar cabuk acilmisti ki hastaneye zor yetismistim.. hastane yatagina yatmamla dogum gerceklesti.. ve oncesinde uzun uzun cekilen sancilarida hic yasamadim..

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Zamani gecince mesela dogum tarihi verilen gunden meryem ana otunu suyun icine koyuyorsun.. inancina gore bildigin surelerino okuyorsun.. rabbim sifa ver kolaylastir bu bitkiyi vesile kil diyorsun sabah aksam iciyorsun.. ben 2 dogumumdada dogum sancilarim basladiginda koymustum..3. Dogumumda denemek istedim 1 hafta once koydum suya ve sabah aksam sudan iciyordum.. dogum tarihi geldiginde o kadar cabuk acilmisti ki hastaneye zor yetismistim.. hastane yatagina yatmamla dogum gerceklesti.. ve oncesinde uzun uzun cekilen sancilarida hic yasamadim..
Doğum anında değilde zamanı geldiğinde koyup içicez ozaman sağol bunu bir araştırayım 😇

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Doğum anında değilde zamanı geldiğinde koyup içicez ozaman sağol bunu bir araştırayım 😇
Bitki elime ulastiginda bende bakmistim.. hamile kalmak isteyenlerde kullaniyormus.. ben dogum zamanindan once kullandim oda cok etkiliydi.. verilen dogum tarihindede koyabilirsin.. sancilarini hissettigindede.. ben onceden koydugumda vakti saato gelmeden dogumum baslamadi suyundan ictigim halde fakat cok kolay bir dogum oldu rabbime sukurler olsun.. 4.dede ayni seyi yapmayi dusunuyorum o yuzden..

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bitki elime ulastiginda bende bakmistim.. hamile kalmak isteyenlerde kullaniyormus.. ben dogum zamanindan once kullandim oda cok etkiliydi.. verilen dogum tarihindede koyabilirsin.. sancilarini hissettigindede.. ben onceden koydugumda vakti saato gelmeden dogumum baslamadi suyundan ictigim halde fakat cok kolay bir dogum oldu rabbime sukurler olsun.. 4.dede ayni seyi yapmayi dusunuyorum o yuzden..
Evet bende duymuştum hamile kalmak isteyene meryemana otu gibi bi isim inşallah buseferde kolay geçer hepimizin

Helr en son anlar hep yatorıyolar hiç kaldırmıyorlar o şekil izin vermiyorlar diye biliyorum sizin ebeler doktorlar iyiymiş
DOktoe yoktu doğumda ebeler vardı doktor bı ilk gittiğimde. Bide dikis atmaya geldi ebeler vardı sadece önce hiç kaldirtmadilar yazımda da var ya net felan bagliydim en son ayağa kaldırdılar comel comel ikin dediler ayaktayken nts yıl çıkardılar sadece bebek kalp atışı kalmisti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Okuyorum cnm sagol bekliyorum hayırlısıyla doğumu🤲

İnşallah hayırlısı ile sağlıklı bı şekilde alırsın kucağına canım rabbim bı sancida kurtarsın inşallah.dogmuyor diye üzülme beklemedigin bı anda geliveriyor ben doktordan gelince üzüldüm üzüldüm 1 gün sonra doğurdum .☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar