Açılmam var sancım yok🙏🥺🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anhar tarafından oluşturulan Açılmam var sancım yok🙏🥺🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,614 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açılmam var sancım yok🙏🥺🤔
Konbuyu başlatan Anhar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Baby

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 39+5 açilmam var 2 buçuk yada 3 parmak ama sancim yok . Napayim ki sancim olsun 🙏
Benimde 2 cm açılmam var ama sancim yok.suni sanciyla istersen çok rahat dogurabilirsin dedi doktorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bende bilmiyorum artık . Çokta duşunuyorum uzuluyorum 🥺😢 korkuyorum napicagimi bilmiyorum artık
Bence başka doktora görünün.Acilma varsa normal doğum yapabilirsiniz

Valla bende bilmiyorum artık . Çokta duşunuyorum uzuluyorum 🥺😢 korkuyorum napicagimi bilmiyorum artık
Bence başka doktora görünün.Acilma varsa normal doğum yapabilirsiniz
Canm ben 2 haftadır hastaneye gitmedim ciddi anlamda ağrılarım oluyor arada ama suyum yok Allah'a Dua edip bekliyorum smdi hastaneye gitsem yatış yaparlar eminim Rabbim senin yardımcın olsun inşallah sancın gelir kendi sancin ile gidersin Ne yap biliyon mu. Bugün suyun içine 7 kez inşikak oku o suyu bir vidona boşalt üzerine dök
Okunmus suyu banyoya mi dökecek 😱

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnm hastaneye gitmedim kendi doktoruma gitim dedi ki bekle açilik varsa sancin yoksa suni sanciyla başlatmak olmaz dedi . Bekle eyer sanci olmazsa sezaryen doğum yapariz dedi
Benm 8 cm açıklık vardı kızımda ama sancim yoktu suni sancıyla 1 saatte doğum yaptım niye sezeryan alsınlar ki onu anlamadım suni Şancı al bence biraz daha açıklık olunca hastaneye git doğumu başlatırlar yapabiliyorsan normal yap yürüyüş yap bnm bi de açıklık kontrolüne denk geldi ben hiç anlamamıştım polikinlikten dogumhaneye yakın odaya aldılar suni sanci verdiler

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Kizlar 39+5 açilmam var 2 buçuk yada 3 parmak ama sancim yok . Napayim ki sancim olsun 🙏
Suni sancı verirler cnm

Benm 8 cm açıklık vardı kızımda ama sancim yoktu suni sancıyla 1 saatte doğum yaptım niye sezeryan alsınlar ki onu anlamadım suni Şancı al bence biraz daha açıklık olunca hastaneye git doğumu başlatırlar yapabiliyorsan normal yap yürüyüş yap bnm bi de açıklık kontrolüne denk geldi ben hiç anlamamıştım polikinlikten dogumhaneye yakın odaya aldılar suni sanci verdiler
Açıklık varsa sezeryana almıyorlar ztn direk suni sancı veriyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar