Açılmam var sancım yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Açılmam var sancım yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,458 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açılmam var sancım yok
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tam 38 haftalik gebeyim dunden önce eşimle iliskiye girdik sancim oldu adet sancilari gibi korktum hastaneye gittik devlet alttan muane istedi kabul etmedim nst çekildi nst de sancim çıktı alttan muane istediler tekrar kabul etmedim çünkü enfeksiyon da var bende ondan dolayı sanci olduğunu düşündüm imza attım çıktım hastaneden özel hastaneye gittim alttan muane ettiler beni dediler 3cm acilman var sonra enfeksiyon icin bana serum verdiler sancilarim geçti nst çekildi 1 saatte bir nst sonuclari çok güzeldi kalp atisi falan olsun sonra doktor tekrar sabah alttan muane etti dedi 5 cm acilman var sancim falan yokken bana suni sanci verceklerdi dogurtalim seni dedi bende sancim falan yokken suyum yerindeyken istemiyorum dedim ultrason çekilsin dedim bebeğe bakmak istiyorum dedim onlar da beni tersledi hayir gerek yok ustrasona dediler bende kabul etmedim suni sancıyı eve geldik dünden beri sancilarim da yok sadece Nişan geliyor bebeğimin hareketleri de çok güzel sadece suyumun gelmesini ve şiddetli sancilari bekliyorum doktorlara falan da guvencim kalmadı sizce doğrumu yaptım
Devlette neden kabul etmedin ki alttan muayene etmelerini? 5 cm açılma ile eve dönerek bence yanlış yapmışsın canım 7 cmle doğuma alıyorlar zaten bildiğim kadarıyla. Suni sancı verilseydi bikaç saat içinde olurdu doğumun büyük ihtimalle. Olan olmuş sağlık olsun inşallah bi sorun olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim ilk gebeliginmi doktorunun sana son ay iliskiye girilmemesi gerektigini soylemesi lazmdi
Çoğu Dr öneriyor bile son haftalarda ilişkiyi canım doğuma yardımcı olduğu için. Bide küçük değil ki bebeği zamanı dolmuş zaten

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tam 38 haftalik gebeyim dunden önce eşimle iliskiye girdik sancim oldu adet sancilari gibi korktum hastaneye gittik devlet alttan muane istedi kabul etmedim nst çekildi nst de sancim çıktı alttan muane istediler tekrar kabul etmedim çünkü enfeksiyon da var bende ondan dolayı sanci olduğunu düşündüm imza attım çıktım hastaneden özel hastaneye gittim alttan muane ettiler beni dediler 3cm acilman var sonra enfeksiyon icin bana serum verdiler sancilarim geçti nst çekildi 1 saatte bir nst sonuclari çok güzeldi kalp atisi falan olsun sonra doktor tekrar sabah alttan muane etti dedi 5 cm acilman var sancim falan yokken bana suni sanci verceklerdi dogurtalim seni dedi bende sancim falan yokken suyum yerindeyken istemiyorum dedim ultrason çekilsin dedim bebeğe bakmak istiyorum dedim onlar da beni tersledi hayir gerek yok ustrasona dediler bende kabul etmedim suni sancıyı eve geldik dünden beri sancilarim da yok sadece Nişan geliyor bebeğimin hareketleri de çok güzel sadece suyumun gelmesini ve şiddetli sancilari bekliyorum doktorlara falan da guvencim kalmadı sizce doğrumu yaptım
Keşke kabul etseydin canım benim 3cm acilmam vardı sancım yoktu suni sancı ile 4saatte doğum yaptım. Senin 5cm diyorsun doğum zamanı gelmis günün dolmuş hayırlısı diyelim sağlıkla doğumun olsun inşaallah.

Zeynepesma

Kayıtlı Üye
rank
Ben de böyle yaptım 4 cm di benim çıktığımda sonra kendi sancimla doğum yaptım , hastanede suni sancı ve müdahalelerle bir doğum istemiyordum çünkü, iyi ki de yapmışım.. nisaniniz geliyorsa devamlı akşama sabaha doğum yaparsınız Allah'ın izniyle..
Sağlıkla kolaylıkla alın ins kucağına

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Buyuk ihtimalle dogurdun canım 5 cmle doguma alıyorlar 7 8 de dogum yapıyorsun eve gelmekle buyuk cesaret suni sancı normal sancın arasında fark yok canım biri duzenlı biri duzensiz hakkında hayırlısı olsun ınsallah bebegın ıyıdır

Tüm sayfalar yüklendi.