Adet olmuyorum 🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Adet olmuyorum 🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,083 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet olmuyorum 🙄
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Selam canımın içi nasılsın .? Gülüm nasıl korunuyorsunuz?
Bende geçen ay başlık atmışdım adet olmuyorum diye benim ki 30 aralıkda 4 ayı doldurdu 5 aya geçdi 40dan sora adet oldumkasım 13 ü
Aralık da olmadım diyordum taa ki 20 aralıkda oldum yogun bi şekilde ola biliyormuş böyle şeylsr bende ilk defa yaşadım
Slm kuzum iyiyim sen nasılsın? Yoğun aksilikler sonucu hiçbir şey yapamayınca hapa kaldım yine hapla korunuyorum. Bende işte ilk 40 gün ara ara kanamalarım devam etti. 2 aylık olduğunda oldum normal bir şekilde. 3 aylık oldu geçen gün bir iki damla geldi. Dün bir iki damla geldi. Şimdi hiçbir şey yok. Arkadaş yazınca aklıma geldi gittim adet söktürücü hap aldım eczaneden başladım işte şimdi. Normal gecikme olsun önemli değil de adet olmazsam acaba diye diye kendimi yerim ben. Test yaptın mı yok dimi birşey?

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 3 aylık oldu ilk 40ımız çıkana kadar ara ara kanamalarım devam etti 2. Ay normal adet oldum. Geçen gün sabah kanamam vardı adet oldum sandım bir iki damla geldi kesildi. Dün sabah yine bir iki damla geldi yine kesildi. Şimdi hiçbir şey yok. İlk geçen ay adet olduğum zaman normal şekilde olmuştum. En son böyle adet oldum sanıp kanamam olduğunda ufaklığa hamile olduğumu öğrenmiştim. Psikolojim bozuldu kaç gündür ya korunuyoruz da hamile olamam dimi🙄 doğum sonrası olur mu desem ilk ay olurdu bu şekilde olacak olsa. Maydanoz suyu içmeye başladım dünden beri inşallah etkisi olur bir an önce de olurum yoksa düşünürken kafayı yiyeceğim 😫
Canımsın istersen aile hekimi ne gidip kan ver canım seni anlıyorum rabbim yardımcın olsun ❤️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Tarçın çok etkiliyor adeti . Tatile gideceğimiz zaman 1 kaşık toz tarçın yemiştim 10 gün adetimi geciktirdi . Tatil günü tam adet günümde 10 gün erteledi 🤣🤣
@Berrazümra Bilmiyordum kuzum öğrenmiş oldum lazım olur bir gün aklımda olsun 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımsın istersen aile hekimi ne gidip kan ver canım seni anlıyorum rabbim yardımcın olsun ❤️
@Helin in annesi Kuzum varsada çıkmaz ki daha. 1 hafta 10 gün geçti daha üstünden ilişkinin. Birde geçen ay tam olduğum zamanı hatırlamıyorum. Geçen gün kanama olmasa ne zaman olacağımı bilmiyordum bile 🤦🏻‍♀️

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bebeğim 3 aylık oldu ilk 40ımız çıkana kadar ara ara kanamalarım devam etti 2. Ay normal adet oldum. Geçen gün sabah kanamam vardı adet oldum sandım bir iki damla geldi kesildi. Dün sabah yine bir iki damla geldi yine kesildi. Şimdi hiçbir şey yok. İlk geçen ay adet olduğum zaman normal şekilde olmuştum. En son böyle adet oldum sanıp kanamam olduğunda ufaklığa hamile olduğumu öğrenmiştim. Psikolojim bozuldu kaç gündür ya korunuyoruz da hamile olamam dimi🙄 doğum sonrası olur mu desem ilk ay olurdu bu şekilde olacak olsa. Maydanoz suyu içmeye başladım dünden beri inşallah etkisi olur bir an önce de olurum yoksa düşünürken kafayı yiyeceğim 😫
Kafayı yemene gerek yok 🤣 yazını okunca kendimi hatırladım. Bende aynı kırkım çıkana kadar ara ara sonra kırkım çıktıktan sonra normal adet kanaması olmuştu. İyileştikten sonra iki ay adet görmedim korkudan test yapamadım kesin hamileyim dedim🤣🤣 sonra ablam kesin hamilesin test yap dedi o gün üç tane test yaptım çok şükür yoktu ondan sonra hastalandım tekrar iyileştikten sonra iki hafta gecikmem oldu dedim geçen sefer olmadı bu sefer kesin hamileyim çünkü bir sefer lekelenme oldu. Ama çok şükür ki tekrar hastalandim. Bu arada bizde korunuyorduk canım. Yani demem o ki endişelenme benimde başıma aynısı geldi🤦🤣

@Berrazümra Bilmiyordum kuzum öğrenmiş oldum lazım olur bir gün aklımda olsun 😂

@Helin in annesi Kuzum varsada çıkmaz ki daha. 1 hafta 10 gün geçti daha üstünden ilişkinin. Birde geçen ay tam olduğum zamanı hatırlamıyorum. Geçen gün kanama olmasa ne zaman olacağımı bilmiyordum bile 🤦🏻‍♀️
Yinede çok endişeliysen tahlil ver çıkar ben alide günüm geçmemesine rağmen çıktı 🤭. Gidemiyorsan hızlı test kiti var canım o adetine bir iki hafta kala bile gebelik varsa yoksa gösteriyor

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kafayı yemene gerek yok 🤣 yazını okunca kendimi hatırladım. Bende aynı kırkım çıkana kadar ara ara sonra kırkım çıktıktan sonra normal adet kanaması olmuştu. İyileştikten sonra iki ay adet görmedim korkudan test yapamadım kesin hamileyim dedim🤣🤣 sonra ablam kesin hamilesin test yap dedi o gün üç tane test yaptım çok şükür yoktu ondan sonra hastalandım tekrar iyileştikten sonra iki hafta gecikmem oldu dedim geçen sefer olmadı bu sefer kesin hamileyim çünkü bir sefer lekelenme oldu. Ama çok şükür ki tekrar hastalandim. Bu arada bizde korunuyorduk canım. Yani demem o ki endişelenme benimde başıma aynısı geldi🤦🤣

Yinede çok endişeliysen tahlil ver çıkar ben alide günüm geçmemesine rağmen çıktı 🤭. Gidemiyorsan hızlı test kiti var canım o adetine bir iki hafta kala bile gebelik varsa yoksa gösteriyor
İnşallah benimde öyledir kuzum ya 3 tane var zaten benim. Allah affetsin de bir çocuk daha kesinlikle istemiyorum. Yapamam bakamam. Kuzum ilişkinin üstünden 1 hafta 10 gün anca geçti çıkmaz ki şimdi varsa bile.

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İnşallah benimde öyledir kuzum ya 3 tane var zaten benim. Allah affetsin de bir çocuk daha kesinlikle istemiyorum. Yapamam bakamam. Kuzum ilişkinin üstünden 1 hafta 10 gün anca geçti çıkmaz ki şimdi varsa bile.
İnşallah canım gerçekten de zor ya hele küçük bebek varsa bide, benim kuzenimde iki aylıkken hamile kalmıştı kızı bir yaşına girmeden doğum yaptı inşallah hamile değilsindir. Dediğim gibi benim başıma bu altı ay sürecinde iki defa geldi biri iki ay bir yaklaşık iki hafta gecikmeyle endişelerim oldu şükür ki bişey yoktu seninde öyle olmuştur diye düşünüyorum çünkü sende kısa süre önce doğum yapmışsın adet düzensizliği olmuş olabilir bende de hala da devam ediyor . Bide Son ilişkiyle bir ilgisi yok bence adetin geciktiyse yaptır kesin sonuca ulaşırsın canım 😉

Slm kuzum iyiyim sen nasılsın? Yoğun aksilikler sonucu hiçbir şey yapamayınca hapa kaldım yine hapla korunuyorum. Bende işte ilk 40 gün ara ara kanamalarım devam etti. 2 aylık olduğunda oldum normal bir şekilde. 3 aylık oldu geçen gün bir iki damla geldi. Dün bir iki damla geldi. Şimdi hiçbir şey yok. Arkadaş yazınca aklıma geldi gittim adet söktürücü hap aldım eczaneden başladım işte şimdi. Normal gecikme olsun önemli değil de adet olmazsam acaba diye diye kendimi yerim ben. Test yaptın mı yok dimi birşey?
Ya aşkım ben 3 tane test yapdım vallaha hiç bişey yokdu gölge bile yokdu ama adet olmadım çok korkdum sezeryanlı bir de kürtaj diye
Ama çokşükür yok Allah olmayanlara versin 3 tane var kızımda var oglumda daha da istemiyorum. İşte demem o ki korkma eger korunuyorsan tabiikii

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
@Filiz068283 Adet söktürücü özelliği var canım ondan

@Ayna120695 Canım varsa bile hemen çıkmaz ki inşallah değildir ya

@3Oğul1Anne Ben geçen ay normal olmuştum işte kuzum

@Heyatim Kız Allah korusun 😂 istemiyorum ben Allah olmayanlara versin

@Mamı Sibel Kuzum çıkmaz ki daha varsa da
Amin canim amin

...

Moderator
Mod
rank
Canım doğumdan bir yıl sonra düzene girmişti adetlerim.Seninkide düzene oturmamıştır belki.

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ay Allah günah yazmasın da istemiyorum canım ya cidden ne bünyem ne kafam kaldırmaz bir tane daha

Deme öyle canım ya 😫😂 kız Allah korusun vallahi deliririm
AllAH gönlüne göre versin canım işallah değilsindir çok zorlanirsin eğer hamile olursan ben sırf hamile kalırım diye korkudan 10 gündür 40 çıkmış eşim yaklaştığında ağrım var diyorum yanıma yaklaştirmiyorum takı sprel taktirincaya kadar böyle yapmayı düşünüyorum valla napcam hamile olmaktansa böyle söylemem daha mantıklı geliyo bana 🙄🤔🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar