Adet olmuyorum 🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Adet olmuyorum 🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,859 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet olmuyorum 🙄
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım korunuyorsan korkma . Olur inşAllah bu ara tarçınlı tatlı veya tarçını tükettiysen tarçında çok geciktiriyor adeti
Tarçınlı kek yapmıştım 1 hafta kadar önce ama 1 yemek kaşığı koymuştum ondan olabilir mi canım. Gelip kesilmesi ondan olabilir mi yani inşallah öyledir ya

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 3 aylık oldu ilk 40ımız çıkana kadar ara ara kanamalarım devam etti 2. Ay normal adet oldum. Geçen gün sabah kanamam vardı adet oldum sandım bir iki damla geldi kesildi. Dün sabah yine bir iki damla geldi yine kesildi. Şimdi hiçbir şey yok. İlk geçen ay adet olduğum zaman normal şekilde olmuştum. En son böyle adet oldum sanıp kanamam olduğunda ufaklığa hamile olduğumu öğrenmiştim. Psikolojim bozuldu kaç gündür ya korunuyoruz da hamile olamam dimi🙄 doğum sonrası olur mu desem ilk ay olurdu bu şekilde olacak olsa. Maydanoz suyu içmeye başladım dünden beri inşallah etkisi olur bir an önce de olurum yoksa düşünürken kafayı yiyeceğim 😫
Doğumdan sonra hemen hamile kaliniyo yani hiç anlamiyomusun bile

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Normal adet gunun 2 3 gun gectıyse cikar teste canım bi yap bakalım
Kuzum nasıl diyeyim bilemedim eşim yoktu belli dönem zaten bir hafta on gün önce birliktelik yaşadık korunuyoruz ama varsada 1 hafta 10 günlük çıkmaz testte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğumdan sonra hemen hamile kaliniyo yani hiç anlamiyomusun bile
@İklim Deme öyle canım ya😫

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum nasıl diyeyim bilemedim eşim yoktu belli dönem zaten bir hafta on gün önce birliktelik yaşadık korunuyoruz ama varsada 1 hafta 10 günlük çıkmaz testte
Yoktur o zaman kuzum stres yapma kendine benımde gecen ay 6 gun gecti olma ihtimali de yoktu ama duzensız olabiliyor dogum dan sonra leke seklindede oluyor rezene kaynat ıc hem sut yapar hem adet sokturur

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

@İklim Deme öyle canım ya😫
Valla öyle 😄 yani bende şaşırıyorum böyle duruma ama sürekli duyduğum birşey doğum sonrası hemen gebe kaliniyo

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Bebeğim 3 aylık oldu ilk 40ımız çıkana kadar ara ara kanamalarım devam etti 2. Ay normal adet oldum. Geçen gün sabah kanamam vardı adet oldum sandım bir iki damla geldi kesildi. Dün sabah yine bir iki damla geldi yine kesildi. Şimdi hiçbir şey yok. İlk geçen ay adet olduğum zaman normal şekilde olmuştum. En son böyle adet oldum sanıp kanamam olduğunda ufaklığa hamile olduğumu öğrenmiştim. Psikolojim bozuldu kaç gündür ya korunuyoruz da hamile olamam dimi🙄 doğum sonrası olur mu desem ilk ay olurdu bu şekilde olacak olsa. Maydanoz suyu içmeye başladım dünden beri inşallah etkisi olur bir an önce de olurum yoksa düşünürken kafayı yiyeceğim 😫
Kuşburnu çayı içebilirsin adet söktürücü bir çaydır tadı ekşimsi biraz ama güzel 😊

Tüm sayfalar yüklendi.