Adet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hanifeelif tarafından oluşturulan Adet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 746 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Adet
Konbuyu başlatan Hanifeelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar bebeğim 3 aylık oldu ben hala Adet olmadım Bu normal mi şu an çocuk falan düşünemiyorum çünkü bir kızın bir oğlum var
Normal canım normal bende oğlu 10 aylıkken regl oldum ilj kez endişe etme emziren annelerde 1 yıla kadar hatta 2 yıla kadar normal nen bizzat doktora gittim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ahahahaha kız olmamak en iyisiyniş ya ben olmadım diye üzüldüm şimdi de günü geçse korkuyorum bak hala olmadım mesela 😂😂
Ay Tabii canım ben de hiç olmak istemezdim Hem temizlik bakımından çok güzel hem de böyle her ay Aha oldum Aha olamadım korkusu olmaması ama ben doğumdan sonra hemen adet gördüm ve hala emzirdiğim halde🤭🤭🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay Tabii canım ben de hiç olmak istemezdim Hem temizlik bakımından çok güzel hem de böyle her ay Aha oldum Aha olamadım korkusu olmaması ama ben doğumdan sonra hemen adet gördüm ve hala emzirdiğim halde🤭🤭🤭
Ahhaha yapacak bir şey yok herkesin şansı farkşı işte 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar