Adet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hanifeelif tarafından oluşturulan Adet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 744 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Adet
Konbuyu başlatan Hanifeelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kuzum ben 6bucuk aylık hamileyim zaten 😂
Alıntı yanlıs olmus 😂😂 hayırlı olsun bnde normal de snaa yazacaktım aklımda kalmışsın yaa minik prematürem yazmışsın şimdi nasıl büyüdü mu 🤗 bnmde kızım var bir aylık olacak inşallah biraz küçük minyon dogdu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Arkadaşlar bebeğim 3 aylık oldu ben hala Adet olmadım Bu normal mi şu an çocuk falan düşünemiyorum çünkü bir kızın bir oğlum var
Bir yıla kadar normal cnm.ama süt koruyor diye korunmamazlk etme canm.dikkat et 💕

Alıntı yanlıs olmus 😂😂 hayırlı olsun bnde normal de snaa yazacaktım aklımda kalmışsın yaa minik prematürem yazmışsın şimdi nasıl büyüdü mu 🤗 bnmde kızım var bir aylık olacak inşallah biraz küçük minyon dogdu

Bir yıla kadar normal cnm.ama süt koruyor diye korunmamazlk etme canm.dikkat et 💕
😂
Büyüdü çok şükür canım bir buçuk yaşına yaklaştı evin altını üstüne getiriyor 😂😂😂
Erken doğan bebekler çok daha hızlı gelişiyor merak etme birazda yaramaz oluyorlar 😬 canları sağolsun.
Hazır tutabiliyorken bol bol öp sonra kaçıyor yakalayamıyorsun 😂😍💕

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
😂
Büyüdü çok şükür canım bir buçuk yaşına yaklaştı evin altını üstüne getiriyor 😂😂😂
Erken doğan bebekler çok daha hızlı gelişiyor merak etme birazda yaramaz oluyorlar 😬 canları sağolsun.
Hazır tutabiliyorken bol bol öp sonra kaçıyor yakalayamıyorsun 😂😍💕
Ay inşallah kız çok küçük korkuyorum bir yerini incitirim.fln diye Allah korusun 🤗 kız ne güzel maşallah bnm oğlumda öyle ay 😂😂 evet canları sağolsun öpüp kokluyorum vAllahi canım benim minik prensesim tabiki oğlum da çok değerli 🤗 sevindimmm ama

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ay inşallah kız çok küçük korkuyorum bir yerini incitirim.fln diye Allah korusun 🤗 kız ne güzel maşallah bnm oğlumda öyle ay 😂😂 evet canları sağolsun öpüp kokluyorum vAllahi canım benim minik prensesim tabiki oğlum da çok değerli 🤗 sevindimmm ama
Kuzum kac kilo doğmuştu

Bebekler çok dayanıklı oluyor ya ben doğumdan önce kucağıma alamam tutamam diye düşünüyordum yeneginin doğumunda kardeşimin yanında kaldım doğumdan sonra da sürekli git gel yaptım ama yeğenimi 1 defa kucağıma almamıştım korkuyordum ama Allah annelik iç güdüsü veriyor kendi bebeginde herşeyi yapıyorsun 😍

Ooo iyi doğmuş yine kuzum benimki seninkini yarısı kadardı düşün 1 kilo doğdu tabi digumdan sonra ödemini atınca 1 kilonun altına düştü 😍💕
Küvözden çıkıp taburcu olduğumuzda bile 2 kilo değildi 1.900gramdı

Tüm sayfalar yüklendi.