Adetten önce yerleşme kanaması yaşayanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Purelove. tarafından oluşturulan Adetten önce yerleşme kanaması yaşayanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 473 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Adetten önce yerleşme kanaması yaşayanlar
Konbuyu başlatan Purelove.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Purelove.

Kayıtlı Üye
rank
Ahh ben kucağıma alalı 14 ay oldu hem de tam bugün bu saatlerde 01:24de doğum yaptım 🥰 Zaman su gibi akıp geçiyor Rabbim sana da bu mutluluğu yaşamayı nasip etsin hayırlısıyla 🥹
Amin inşallah 5 yıllık evliyim iki yıldır o çift çizgiyi bekliyorum 😀🤍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahh ben kucağıma alalı 14 ay oldu hem de tam bugün bu saatlerde 01:24de doğum yaptım 🥰 Zaman su gibi akıp geçiyor Rabbim sana da bu mutluluğu yaşamayı nasip etsin hayırlısıyla 🥹
Uzum ömrü olsun 👼🏻

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah 5 yıllık evliyim iki yıldır o çift çizgiyi bekliyorum 😀🤍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Uzum ömrü olsun 👼🏻
Kaderin bir saati var herhalde bilmiyorum Allah büyük 😊 Hayırlısıyla bir evladın olur inşAllah Rabbim acılarını yaşatmasın, evladımızla sınamasın yeter ki ben kendimi öyle teselli ediyordum hep

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Adetime 5 gün kala yani dün cok açık pembe bir iki damla leke oluştu gebelik testi yaptım negatif cıktı. İnternetten baktım eğer bu yerleşme kanaması ise 5-6 gün sonra yapılmalı diyorlar . Yerleşme kanaması görüp hamile olmayan yada olan varmı?
Canım ben gördüm hamilelik önce yerleşme kanamasını 2.3 gün sürdü anlaşılır bir durum normal adette benzemiyor rengide miktarı da

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Adetime 5 gün kala yani dün cok açık pembe bir iki damla leke oluştu gebelik testi yaptım negatif cıktı. İnternetten baktım eğer bu yerleşme kanaması ise 5-6 gün sonra yapılmalı diyorlar . Yerleşme kanaması görüp hamile olmayan yada olan varmı?
Kesin sonuç için adet gecikmeni bekle

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Allah ım sağlıklı şekilde kucagınıza almayı nasip etsin. Özel olmayacaksa belirtileriniz nelerdi. Ve yerleşme kanamasından ne kadar süre sonra test yaptınız
Yok canım dogurudum 5 yaşına girecek ☺️ belirtileri hiç yoktu işte adetim bir sonraki ay geçti test yaptım pozitif çıktı

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yerleşme kanaması mı bilmiyorum ama canım ben adet olacagım günde az bir kanama vardı edet başlangıcı sanmıştım ama hamileymişim

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kanama olmadı ama lekelenmem nerdeyse 1 hafta sürdü ki adetim bile o kadar sürmez 5.gün duş alırım o kadar bu sefer olan durum değişikti artık hamilelik psikolojisi midir ned kanamam olmadı ve bu yüzden bel ağrısı çekiyorum arabaya binince oturamıyorum korkudan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Normalde yerelşeme kanaması bile olsa canım tehlikeli bir durum . Öncelikle bir iki damlayı geçmiyor ve bir pedi doldurmuyorsa . Yerleşmedir ama gebelik kesinleşir kesinleşmez ilk işin doktoruna bu gelen lekeyi söylemen lazım . Normalde gebelikte herhangi bir dönemde lekelenme yada kanma normal değil. İnşallah gebesindir 🤲🏻. Ben iki bebeğim de de yaşamadım

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben iki aylık hamile iken olmuştum pembemsi bi akıntıydi çok korktum sonra yerleşme kanaması olduğunu öğrendim 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar