Ağlayan bebek hakkında

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Ağlayan bebek hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,360 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Ağlayan bebek hakkında
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 8 aylık falandı yaptırdım alerji testini
Burda öyle dediler canım bilmiyorum benimki daha 5aylik ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bak kuzum ev sıcak ise ve tulum giydirmiyprsan gece üstünü açıp üşüyütüyoe olabilir buda sık sık gaz yapar sen bence bir uyku tulumu al gece onu giydir bı gaz sıkıntısı ortadan kalkacak bana güven
Tulumları var canım iki tane almıştım hemde ama ev çok sıcak diye giydirmedim bide üstünü acmiyo sariyorum canım kundak yapıyorum.vallahi dikkat ediyorum evin ısısı iyi bende hep çıtçıtlı kollu bady giydiriyorum üstüne sveat üstüne de kollu kapşonlu yada hırka yelek mutlaka giydiriyorum

Son düzenleme:

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Selam tecrübeli anneler 🌹
Benim bebeğim beş aylık oldu ama doğduğu günden itibaren hep ağliyo gece gündüz demeden durmadan ağliyo.Bazen o kadar çok agliyoki gözleri kıpkırmızı oluyo morariyo artık ve sesi kesiliyo🤦 yorulup o şekilde yatabiliyo uyku süresi çok az uykuya dalamiyo uzun süre uyku uyumuyo hiç 🥺 doktora kaç kere götürdüm gaz sorunu dışında hiçbir sorunu yok dedi ama bebeğimi her gören farklı farklı şeyler söylüyor kimi kalbinde sıkıntı olabilir diyo kimi bı araştırma hastanesine götür diyo her kafadan bi ses cikiyo anlayacağınız 😐eşim şehir dışında çalıştığı için öyle büyük bi hastaneye goturmedim bayramdan sonra götürmeyi düşünüyorum bütün tahlillerin yaptirmayi düşünüyorum siz bu konuda ne düşünüyorsunuz??? sizce normal mi yoksa millet abartiyor mu????🥺bende çok tedirginim bişey varda doktor mu anlamiyo diye düşünmüyor değilim🤔🤦 😐
Cnm geçmiş olsun bak gazı falan vardır sık sık emzirmeye çalış hiç ac bırakma alt temiz olsun yada kulagi agriyordur karnına yağ sur masaj yap

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Burda öyle dediler canım bilmiyorum benimki daha 5aylik ama

Tulumları var canım iki tane almıştım hemde ama ev çok sıcak diye giydirmedim bide üstünü acmiyo sariyorum canım kundak yapıyorum.vallahi dikkat ediyorum evin ısısı iyi bende hep çıtçıtlı kollu bady giydiriyorum üstüne sveat üstüne de kollu kapşonlu yada hırka yelek mutlaka giydiriyorum
Bilmiyorum canım ben Malatya'da yaptırmıştım ameliyat oldu 7 aylıktı antibiyotik allerjisi oldu yaptılar o ilaca karşımı diye

Cnm geçmiş olsun bak gazı falan vardır sık sık emzirmeye çalış hiç ac bırakma alt temiz olsun yada kulagi agriyordur karnına yağ sur masaj yap
Karnına ne yağı surmemiz lazım benimki çatlıyor artık gazdan memeden hiç ayrılmıyor doymuyor diye mamada veriyom ne yapcam artık şaştım kaldım kimsede durmuyor kollarım koptu artık çok özür dilerim lavaboya gitmek bile lüks geliyor artık . Bayram da iki ay dolacak daha

Karnına ne yağı surmemiz lazım benimki çatlıyor artık gazdan memeden hiç ayrılmıyor doymuyor diye mamada veriyom ne yapcam artık şaştım kaldım kimsede durmuyor kollarım koptu artık çok özür dilerim lavaboya gitmek bile lüks geliyor artık . Bayram da iki ay dolacak daha

Son düzenleme:

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum canım ben Malatya'da yaptırmıştım ameliyat oldu 7 aylıktı antibiyotik allerjisi oldu yaptılar o ilaca karşımı diye

Üzüldüm cnm ya Allah yardımcın olsun 🤲🙏

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Çok sağol canım ya bunlarada dikkat ediyorum ama 🙄🙄yinede agliyo kollarım kopuyo arkadaşın dediği gibi vallahi her yolu denedim ama aynı ya 🤦🥴

Allah razı olsun canım ❤️😘
Senden de cnm ♥️😍😘

Çok sağol canım ya bunlarada dikkat ediyorum ama 🙄🙄yinede agliyo kollarım kopuyo arkadaşın dediği gibi vallahi her yolu denedim ama aynı ya 🤦🥴

Allah razı olsun canım ❤️😘
Senden de cnm ♥️😍😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar