Ağrı ve batma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Ağrı ve batma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,592 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağrı ve batma
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

...

Moderator
Mod
rank
Bugün yürürken kasıklarıma bıçak gibi ağrılar girdi adım atamadım tuvaleti gitmeme rağmen geçmedi oturdum biraz iyi geldi ama sonra tekrar oldu şimdide otursam da yürüsemde vajinamda bir ağrı var sanki kemiklerim kırılmış gibi bilgisi olan başına gelen varmı 37+5
Canım son haftaların olduğu için normal.Az kalmış.istersen doktoruna görün çatın açılmaya başlamış olabilir.Rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin🤗

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Canım son haftaların olduğu için normal.Az kalmış.istersen doktoruna görün çatın açılmaya başlamış olabilir.Rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin🤗
Hiç bilemiyorum daha salı günü muayene olmuştum sancıda yoktu hiç rahim ağzı kapalı dedi ultrasonda ama şuan alt kemiklerim de ağrımayan yer yok 🤷🏻‍♀️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bugün yürürken kasıklarıma bıçak gibi ağrılar girdi adım atamadım tuvaleti gitmeme rağmen geçmedi oturdum biraz iyi geldi ama sonra tekrar oldu şimdide otursam da yürüsemde vajinamda bir ağrı var sanki kemiklerim kırılmış gibi bilgisi olan başına gelen varmı 37+5
Canım normal artık doğum yaklaştıkça artar o ağrı baskı

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Az kalmış artık az daha sabret canım
Evet hayırlısıyla gelsin inşallah gözümüzü yollarda bırakmadan 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alt taraf kemikte benimde aqrimayan yetim yok sanıyorum kuş kemiqi sanki çat diye kırılacak. 🤦‍♀️
Demekki bizim haftamız da bu oluyor hayırlısı olsun korkuyorum nasıl bişey olduğunu bilmediğim için açılma olur farkedemem diye gerçi sancı çok yık dinlenirken hiç olmuyor ama illa gerek yokmuş açılması için galiba

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almanı nasip etsin canım.🤗
Amin inşallah ama anlamadığım sabah 6 dan beri adet ağrısı gibi bi ağrı yaşıyorum geçmedi bi türlü çok dayanılmayacak gibi değil önce geldi gitti geldi gitti sonra bi geldi hiç gitmedi duş aldım iyi gibi oldu yine başladı uyudum uyandım yine var adet ağrısını daha yoğun yaşıyordum ama bu da hissettiriyor tuvaletim yok biliyorum çıktım çünkü gitmem gereken bi durummu doktora acabe

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar