Ağrı ve batma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Ağrı ve batma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,592 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağrı ve batma
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

...

Moderator
Mod
rank
Amin inşallah ama anlamadığım sabah 6 dan beri adet ağrısı gibi bi ağrı yaşıyorum geçmedi bi türlü çok dayanılmayacak gibi değil önce geldi gitti geldi gitti sonra bi geldi hiç gitmedi duş aldım iyi gibi oldu yine başladı uyudum uyandım yine var adet ağrısını daha yoğun yaşıyordum ama bu da hissettiriyor tuvaletim yok biliyorum çıktım çünkü gitmem gereken bi durummu doktora acabe
Bebeğin hareketleri nasıl canım.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rahimde baskı hissediyormusun

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank

Rahimde baskı hissediyormusun
Hareketleri bi kaç gündür az gibiydi şimdi oynuyor ama eskisi gibi değil hareket ediyor ama rahimde baskı şöyle var kemiklerim ayrılıyor gibi sanki ve bıçak gibi bi acı oluyor oturunca

...

Moderator
Mod
rank
Hareketleri bi kaç gündür az gibiydi şimdi oynuyor ama eskisi gibi değil hareket ediyor ama rahimde baskı şöyle var kemiklerim ayrılıyor gibi sanki ve bıçak gibi bi acı oluyor oturunca
Kuzum doktoruna git bence.İçin rahat olur.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum doktoruna git bence.İçin rahat olur.
Eşim öğlen gelcek o gelince gitcem dediğin gibi rahat hissederim hiç yoktan sürekli tuvalete çıkacak gibi hissediyorum iki türlü de var bu his bacaklarımda da çekilme kabız olmuşum gibi ama bazen adet oluyor gibi 1 hafta daha beklese iyi olur

Acaba açılman mı var cnm sen bi git baksınlar
Bilemedim ki hiç bu zaten kemiklerim ayrılıyor gibi olması bayadır vardı muayenelerde bişey yoktu ultrasondada gördü rahim ağzı kapalı dedi çatı genişlemesi olabilir dedi ama dün yürürken öyle bi acı yaşadım ki kasığımda adım atamadım yırtıldı sanki bugünde böyle 1 hafta önden gidiyor bebek demişti salı günü

...

Moderator
Mod
rank
Eşim öğlen gelcek o gelince gitcem dediğin gibi rahat hissederim hiç yoktan sürekli tuvalete çıkacak gibi hissediyorum iki türlü de var bu his bacaklarımda da çekilme kabız olmuşum gibi ama bazen adet oluyor gibi 1 hafta daha beklese iyi olur
Vaktinde sağlıkla kucağına al inşaAllah kuzum.Doktora gidince sonucu yazarmısın canım merak ediyorum.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

Bilemedim ki hiç bu zaten kemiklerim ayrılıyor gibi olması bayadır vardı muayenelerde bişey yoktu ultrasondada gördü rahim ağzı kapalı dedi çatı genişlemesi olabilir dedi ama dün yürürken öyle bi acı yaşadım ki kasığımda adım atamadım yırtıldı sanki bugünde böyle 1 hafta önden gidiyor bebek demişti salı günü
Yalancı sancı olur geçer alttan agrı da hepimizde oluyo ama senin anlattığın gibi ise insan korkuyo bende iki gün önce doktora gittim bi tehlike yok haftaya gitcem ama bi agrı bi baskı olursa gel gece kaç olursa mutlaka ara son haftalar ihmal etme dedi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Sende sağol kuzum😘
Yaa geçti ağrıda rahatladım yalancı kasılmalarmıydı acaba çocuk da bi hareketlendi baya duruşu yüzünden mi acaba ağrı oldu ki

Yalancı sancı olur geçer alttan agrı da hepimizde oluyo ama senin anlattığın gibi ise insan korkuyo bende iki gün önce doktora gittim bi tehlike yok haftaya gitcem ama bi agrı bi baskı olursa gel gece kaç olursa mutlaka ara son haftalar ihmal etme dedi
O yüzden korktum canım zaten ilk defa böyle oldu ama şimdide geçti sanki hiç olmamış gibi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar