Agrisiz dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Agrisiz dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,111 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Agrisiz dogum
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Doğumu ağrısız geçen yok mu herkes zor olduğundan bahsetmiş.agrisiz değilde şiddetli ağrısız diyelim.ve özelden mi doğum önerirsiniz yoksa devlette mi
Valla sezeryanla dogum yaptim devlette üsküdar zeynep kamilde 3 gün beni alttan muayene ettiler mafoldum yemin ederim sezeryan yerim agrimadi hic hissetmedim bile ama alttan öyle bi ettilerki beni hala agrisini çekiyorum ve xuanda oglum 4 ayina girdi

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Valla sezeryanla dogum yaptim devlette üsküdar zeynep kamilde 3 gün beni alttan muayene ettiler mafoldum yemin ederim sezeryan yerim agrimadi hic hissetmedim bile ama alttan öyle bi ettilerki beni hala agrisini çekiyorum ve xuanda oglum 4 ayina girdi
Az ağrısız olanları sordum illaki vardır.masallaj oğlumuza da

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Doğumu ağrısız geçen yok mu herkes zor olduğundan bahsetmiş.agrisiz değilde şiddetli ağrısız diyelim.ve özelden mi doğum önerirsiniz yoksa devlette mi
Ben 1 hafta önce devlette yaptım ve çok güzel ve çok keyifli geçti çünkü ebeler ve doktorlar çok iyiydi hele ebeler çok iyiydi şakacılardı yani doğum tabi zor ama ortam güzel olursa doğumda güzel olur balım 🥰🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ben 1 hafta önce devlette yaptım ve çok güzel ve çok keyifli geçti çünkü ebeler ve doktorlar çok iyiydi hele ebeler çok iyiydi şakacılardı yani doğum tabi zor ama ortam güzel olursa doğumda güzel olur balım 🥰🥰
Kuzum nasılsın bebiş nasıl nasıl gidiyor

Tüm sayfalar yüklendi.