Ağrısız epidural normal doğum..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep0705 tarafından oluşturulan Ağrısız epidural normal doğum.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,225 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağrısız epidural normal doğum..
Konbuyu başlatan Zeynep0705
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seçilllllll

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Ben oyle eogum yaptım 36. Haftadan sonra her gün Medine hurması yedim sabah aç karnına 5 adet ve bol yürüyüş 7 cm acilma var sıfır sanci doguma yakın Suni sancı verdiler ona abartılacak bi agri değildi 1 saat içerisinde dogum yaptım rabbim tüm doğum yapacaklara böyle güzel doğum nasip etsin ki etrafimizdaki herkes normal dogum için cesaretlenson 🥰
Bende ayıma girdim günde 3 tane yiyorum bol bol da yürüyüş yapıyorum ne diycem acaba ne zamn yediğimiz önemli mi aç karnina daha iyi olacksa ben de öyle yapaym

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Valla aynen bende ilk hamileliğim benim de hep buralra bakıyorum 😅 çoğu şeyi burda öğrendim valla
Benim üçüncü ama korku hep aynı sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allahım canım evet ya çok sevdim daha önce neden denk gelmemisim tesadüf bir kaç program yükledim hepsinden bebek gelişim takip ediyorum sonra dan msj olayını öğrendim tesadüf iyi oldu ama

Ö

Özgenur

Guest
Bu kadar korkuyorsanız gidin uyutsunlar sezeryan olun.. Anneliğin her bi anı ayrı güzel acı cekeceksinizki günahlarımız dökülsün.. her bir sancida yavruna dahada yaklastigini bilmek kadar güzel bişey varmı.. milyonlarca insan var çocuk sahibi olamayan siz gelmiş burda ağrım sızım olmasın istiyosunuz
Bilim bu kadar ilerlemişken neden faydalanmayalım? Epıdural olunca anne olmuyor muyuz? Anne olmak dogarken cekılen agrıdan ibaret degıl. Oyle olsaydı yurtlar terk edilmiş cocuklarla dolmazdı.

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Benim üçüncü ama korku hep aynı sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allahım canım evet ya çok sevdim daha önce neden denk gelmemisim tesadüf bir kaç program yükledim hepsinden bebek gelişim takip ediyorum sonra dan msj olayını öğrendim tesadüf iyi oldu ama
Amin Allah razı olsun canım cümlemiz inşallah sağlıkla alırız evet ya ne güzel burdan konuşuyoruz fikir alışverişi yapıyoruz güzel oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.