Sorum var Aile destek parası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde can kızım tarafından oluşturulan Aile destek parası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,262 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aile destek parası
Konbuyu başlatan can kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Aynen ablama katılıyorum benim eşimde bana onun yanındayken bana destek olurdu oda bende ihtiyacimi karşılamak için eşinden isterdim. Bana ne yapicak oldumu sorardı parayi bende ihtiyacım i alicam suyum buyum eksik diyordum bana para verirdi şimdi de ayrıyız nasibimizi böyleymiş
İnsan eşinden ister tabiki ha evin içindeysen eğer birbirinize destek olmanız lazım , destek parası da abartılacak bir para değil ki eşi ona veriyorsa bunu laf etmemeliler bin TLye ne alınırki , bide bı eşin karısına verdiği parayı kimse laf edemez, kocası verir ona yoksa kimden isteyecekki , üzülme kuzum kader işte bazen ayrılıklar bile bizim için en hayırlısı olabiliyor, rabbim bundan sonra herşeyin en güzelini çıkarsın karşına canım 🤲

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yok kız masraf olsa bile en büyük ihtiyaç benim 3 çocuk var hiç bir yere gidemiyorum ayda yılda bir işte ama araba olsa çok rahatlıkla her yere giderim aklımdaki ilk şey araba almak inşallah nasip olur
İnşallah nasip olur 🙏🏼 Babam memlekete gitti perşembe günü 3 gün kardeşimi işe bırakıp aldım 600 lira benzin gitti valla sanayisi de cabası bi de araban var diye yardım alamıyorsun sanki araba olunca gelirin oluyor.Geçen de sigortadan aradılar arabanın sigortası bitiyormuş 4 bin de ona vericem daha 🤦🏻‍♀️

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah nasip olur 🙏🏼 Babam memlekete gitti perşembe günü 3 gün kardeşimi işe bırakıp aldım 600 lira benzin gitti valla sanayisi de cabası bi de araban var diye yardım alamıyorsun sanki araba olunca gelirin oluyor.Geçen de sigortadan aradılar arabanın sigortası bitiyormuş 4 bin de ona vericem daha 🤦🏻‍♀️
Aynen vallahi olması dert olmaması dahada dert herşey almış başını gidiyor zam üstüne zam

İyi günler kızlar nasılsınız aranızda kaynanası ile yaşayıp aile destek parası alan var mı kızlar geçen sene başvuru yaptığımizda eşim illa eşimin adına olsun dedi aylarca hep eşim aldı doğalgaz su elektrik faturasına yatırdı bi iki aydır ben kartıma gönderiyorum malum havalar soğudu geçen birkaç parça bir şey aldım kızıma günlerce lafını etti sözde seviyor torununu bilmem çar çur ediyormuşum bilmem hakkını helal etmiyormus bana eşime dedim ben de eve halı almak için biriktirecem o para benim hakkımdi diyor kocasıyla ne maaşları var ne emekliler yaşlılarla oturanlar keyif ediyor dedim kocam da dedi o para evde bir ailenin hakkı sizce haklı miyiz kızlar günlerdir aklımda bu konuşma bir yandan da kaynanana mahcubum bu yüzden
Cnm aynı evdemi yaşıyorsun peki

Tüm sayfalar yüklendi.