Sorum var Aile destek parası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde can kızım tarafından oluşturulan Aile destek parası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,267 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aile destek parası
Konbuyu başlatan can kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Biz çalışıyoruz bizim vergilerimizle yardım yapılıyor hak etmeyip yalan dolanla ikmetgahını başka yerde göstererek alıyorsa benim hakkıma giriyor ihtiyacı varsa o zaman gitsin çalışsın @Mervercan bak yardım edenlere tepki gösteriyorsun ya hazıra alıştırıyorlar diye üstteki arkadaşlardan bazıları da devleti istismar ederek yardımını alıp hazır yaşıyor onlarada tepki göstermeni bekliyorum
Ne diyon cnm dairemi yani evimi yapıyorlar şuan bende adresimi oraya götürdüm 1 ay sonra tasinacam kendi evime bide hiç kimse kimsenin hakkını girmiyor devlet bu herşeyi gorupte kabul ediyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çalışma imkanı yoksa nasıl çalışacak sòylermisin kimse kimseyi istismar etmiyor zor durumdaysa başka ne yapacak zaten hak etmeyene devlet bir sürü yardım yapıyor bütün her şeyini bile bile ihtiyacî olana başka çare kalmıyor
Aynen cnm katiliyom sNa

Çalışma imkanı yoksa nasıl çalışacak sòylermisin kimse kimseyi istismar etmiyor zor durumdaysa başka ne yapacak zaten hak etmeyene devlet bir sürü yardım yapıyor bütün her şeyini bile bile ihtiyacî olana başka çare kalmıyor
Aynen cnm katiliyom sNa
Nasıl yani canım
Yani ikinizde aynı evde olmamalisiniz adresiniz ayrı olmali

Aynen cnm katiliyom sNa
Nasıl yani canım
Yani ikinizde aynı evde olmamalisiniz adresiniz ayrı olmali

Biz çalışıyoruz bizim vergilerimizle yardım yapılıyor hak etmeyip yalan dolanla ikmetgahını başka yerde göstererek alıyorsa benim hakkıma giriyor ihtiyacı varsa o zaman gitsin çalışsın @Mervercan bak yardım edenlere tepki gösteriyorsun ya hazıra alıştırıyorlar diye üstteki arkadaşlardan bazıları da devleti istismar ederek yardımını alıp hazır yaşıyor onlarada tepki göstermeni bekliyorum
Ya cnm ne diyorsun sen tekmi vergi veriyorsun herkes veriyor ben maaş alıyom amavergi vermiyom eşim veriyor yani her ailede birey vergi veriyor tek bir cümleyle başlama sanki sen tek veriyorsun vergi bide üstüne arkadaşlarini şikayet ediyor @Mervercan a he bide iş diyon herkese iş yokki kimse kimsenin hakkını yemiyor kimse devlet istismar etmiyor burda bir aile olarak varız ama sen benim hakimi aliyirlar böyle şöyle hiç kimse bişey demiyor sen tek diyonnnn

Ya cnm ne diyorsun sen tekmi vergi veriyorsun herkes veriyor ben maaş alıyom amavergi vermiyom eşim veriyor yani her ailede birey vergi veriyor tek bir cümleyle başlama sanki sen tek veriyorsun vergi bide üstüne arkadaşlarini şikayet ediyor @Mervercan a he bide iş diyon herkese iş yokki kimse kimsenin hakkını yemiyor kimse devlet istismar etmiyor burda bir aile olarak varız ama sen benim hakimi aliyirlar böyle şöyle hiç kimse bişey demiyor sen tek diyonnnn

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi günler kızlar nasılsınız aranızda kaynanası ile yaşayıp aile destek parası alan var mı kızlar geçen sene başvuru yaptığımizda eşim illa eşimin adına olsun dedi aylarca hep eşim aldı doğalgaz su elektrik faturasına yatırdı bi iki aydır ben kartıma gönderiyorum malum havalar soğudu geçen birkaç parça bir şey aldım kızıma günlerce lafını etti sözde seviyor torununu bilmem çar çur ediyormuşum bilmem hakkını helal etmiyormus bana eşime dedim ben de eve halı almak için biriktirecem o para benim hakkımdi diyor kocasıyla ne maaşları var ne emekliler yaşlılarla oturanlar keyif ediyor dedim kocam da dedi o para evde bir ailenin hakkı sizce haklı miyiz kızlar günlerdir aklımda bu konuşma bir yandan da kaynanana mahcubum bu yüzden
Senin adına çıktıysa eğer veya kimin adına çıktıysa onun hakkıdır istediği gibi harcar kimseye hesap vermez

Tüm sayfalar yüklendi.