Sorum var Aile destek parası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde can kızım tarafından oluşturulan Aile destek parası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,260 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aile destek parası
Konbuyu başlatan can kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
E devletten sosyal yardım başvurusundan aile destek paketine başvur ordan şartlara uygunsan çıkıyor aslında 1 senedir var bu yardım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani ikametgah adresini değiştir diyor arkadaş doğruda söylüyor ozaman çıkar
Bence bu hakka girmek oluyor sonuçta yalan dolanla alıyorsun

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
İhtiyacı varsa zor durumdaysa yapabilir bence
Biz çalışıyoruz bizim vergilerimizle yardım yapılıyor hak etmeyip yalan dolanla ikmetgahını başka yerde göstererek alıyorsa benim hakkıma giriyor ihtiyacı varsa o zaman gitsin çalışsın @Mervercan bak yardım edenlere tepki gösteriyorsun ya hazıra alıştırıyorlar diye üstteki arkadaşlardan bazıları da devleti istismar ederek yardımını alıp hazır yaşıyor onlarada tepki göstermeni bekliyorum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Biz çalışıyoruz bizim vergilerimizle yardım yapılıyor hak etmeyip yalan dolanla ikmetgahını başka yerde göstererek alıyorsa benim hakkıma giriyor ihtiyacı varsa o zaman gitsin çalışsın @Mervercan bak yardım edenlere tepki gösteriyorsun ya hazıra alıştırıyorlar diye üstteki arkadaşlardan bazıları da devleti istismar ederek yardımını alıp hazır yaşıyor onlarada tepki göstermeni bekliyorum
Çalışma imkanı yoksa nasıl çalışacak sòylermisin kimse kimseyi istismar etmiyor zor durumdaysa başka ne yapacak zaten hak etmeyene devlet bir sürü yardım yapıyor bütün her şeyini bile bile ihtiyacî olana başka çare kalmıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar