Sorum var Aldatılma duygusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Aldatılma duygusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,620 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatılma duygusu
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım tabiki de erkeklerin arasındaki muhabbette bile 1. Kural sonuna kadar inkar etmektir ama sen eşini tanıyorsun öyle değil mi yalan mı söylüyor yoksa samimi mi bilirsin erkekler profesyonel yalan söylemeyi beceremez heycan yapıp eline yüzüne bulaştırır kadınlarda ordan çıkarım yaoio peşine düşer zaten. Hem direk sen beni onunla aldatıyor musun diye sormazsın sanırım bugün ki haliniz hiç hoş değildi v.s dersin yada kendini sorgulamasını sağlayacak cümleler kurabilirsin
Yani demek istediğim inkar etti mi ben yalan olduğunu anlasam da yapabilecek biseyim kalmıyor itiraf etmesi gerekiyor ya ispat olmayınca boşmuş gibi olur haksız ben olurum öyle yani bilmiyorum ne düşündüğümü şuan ne diyorum onu bile bilmiyorum kafam çok karışık 😏😞

Yani demek istediğim inkar etti mi ben yalan olduğunu anlasam da yapabilecek biseyim kalmıyor itiraf etmesi gerekiyor ya ispat olmayınca boşmuş gibi olur haksız ben olurum öyle yani bilmiyorum ne düşündüğümü şuan ne diyorum onu bile bilmiyorum kafam çok karışık 😏😞
Hislerine güven iç sesin ne diyor onu dinle şimdilik düşünme i zaman yoğunlaşırsan kendine yaparsın

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Olayı nasıl anlatsam bilemiyorum bugün eşimin iş yerine gittim orda çalışan bir kız ona baya yakın duruyordu kız beni görünce çekildi ordan rengi falan değişti bende çok sinirlendim eşim gayet normal davrandı bişey belli etmedim bende normalde eşim işini bitirip diğer işleri yapar neden oyalanıyordu orda kafam çok karışık hamileyim stres yapmak istemiyorum ama.istemsizce yapıyorum başıma ağrı girdi stresten nasıl davranmam gerek bir akıl verin
Takip et ama belli etme 💯 emin olana kadar da stres yapma

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Olayı nasıl anlatsam bilemiyorum bugün eşimin iş yerine gittim orda çalışan bir kız ona baya yakın duruyordu kız beni görünce çekildi ordan rengi falan değişti bende çok sinirlendim eşim gayet normal davrandı bişey belli etmedim bende normalde eşim işini bitirip diğer işleri yapar neden oyalanıyordu orda kafam çok karışık hamileyim stres yapmak istemiyorum ama.istemsizce yapıyorum başıma ağrı girdi stresten nasıl davranmam gerek bir akıl verin
Belki eşinin suçu olmayabilir bazı kızların içinde var seviyesiz ve yapışkan oluyorlar

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İnşallah gördüğün ve düşündüğün gibi bişey yoktur kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar