Sorum var Aldatılma duygusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Aldatılma duygusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,644 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatılma duygusu
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sağol kuzum 🥰 valla erkekler salonda kadınlar mutfakta öyle ağırladım. Bir gün önceden masami hazırladım. Mezelerin yemeklerin ön hazırlığını yaptım. Gelecekleri gün birleştirdim. Salata sebzelerini meyveleri önceden yıkayıp kurutup kaldırdım. Bulaşıkları da yıkandı. Dizerken de diğer misafirin masasını hazırladım. Öyle öyle atlattım hepsini 🤣
Oyyyy maşallah Eminem sana subanallah 🧿🤗🤗♥️❤️

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
👏👏👏👏 Gerçekten tebrik ederim aynısııı bu kadar olur
Bu erkeklerin hepsi aynı canım kardeşim bak benden sana tavsiye hiç kafana takma bu erkek milletini, ben sana yapmamıştır etmemiştir demem çünkü yapıyorlar sırf erkek milleti de değil bazı s*rtükler de evli olduğunu, hamile karısı olduğunu bile bile yapışıyor.Benim de başıma geldi hatta bana arkadaşım dediği kadın mesaj attı lohusayken kadın düşünmedi bile sütü mü kesilir, 2 aylık bebeğim varken kocamı terkedeyim diye mesaj attı durdu.Sırf bebeğim için göz yummak zorunda kaldım ama Allah büyük.Allah hepsini ıslah etsin bize yaşattıklarının bin katını versin iyiyse iyi kötüyse kötü.Sen sadece çocuğuna odaklan, onu düşün sakın değmeyecek insanlar için çocuğunun sağlığını bozma çünkü diğerleri suçlu ama bebeğin masum onu koru.Ben öyle yapıyorum şu saatten sonra isterse o kadınla kaçsın umrumda değil çünkü benim bebeğimin tırnağı etmezler.Belki yapmamıştır ben kendi başıma gelenden önyargılı davranıyorumdur ama olmayacak iş de değil maalesef.

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Bence takilma, bebeğini düşün ve sakin ol. Hersey yavas yavas yoluna girer. Su akar yolunu bulur. Evet dik dur vs diyorum dusuncelerimin arkasindayim ama yukarida arkadasin yazdigi cumleleri duyduysan da bebegin icin sakin ol. Allah yardim eder.
Valla sakin olmaya çalışıyorum da işte ne kadar olabilirsem artık o kadar

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Dik durmayi, guclu durmayi okumak diye adlandirdigi icin bircok kadin erkeklere karsi kendini ezdiriyor. Ben kadinlarin dik durmasi taraftariyim. Empati kurarak, saygi duyarak bir evlilik huzurla yurutulur. 😍😍

Aslan burcuyum bacım, sen hangi burcsun?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kocani en iyi sen tanirsin, davranislarinda ve sozlerinde tutarsizlik varsa yalan söylüyordur. Kisa ve hizli cevap vermek de yalan soyleyen kisilerin belirtisiymis diye bir yerde okumustum. Ama yalan soylemesine takilma, sadece bu durumun farkinda oldugunu hissettir. Rahatsizligini belirt. Bu durumu her farkettiginde bebeginle konusur gibi laf carpabilirsin, araniza biraz mesafe koyabilirsin, guleryuzunu azaltabilirsin. Yaptiginin evliliginde huzursuzluga yol actigini farkederse daha fazla dikkat eder diye dusunuyorum.

En azindan ömrün boyunca kocam beni aldatiyor mu suphesiyle yasamazsin
Bu aslan burçları hep böyle hırçın deli dolu ve asabi demekki aynı ben ben de aslan burcuyum 🤣🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.