Sorum var Aldatılma duygusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Aldatılma duygusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,647 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatılma duygusu
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Olayı nasıl anlatsam bilemiyorum bugün eşimin iş yerine gittim orda çalışan bir kız ona baya yakın duruyordu kız beni görünce çekildi ordan rengi falan değişti bende çok sinirlendim eşim gayet normal davrandı bişey belli etmedim bende normalde eşim işini bitirip diğer işleri yapar neden oyalanıyordu orda kafam çok karışık hamileyim stres yapmak istemiyorum ama.istemsizce yapıyorum başıma ağrı girdi stresten nasıl davranmam gerek bir akıl verin
inşaAllah düşündüğün gibi bir durum değildir kuzum bazen kadınlar özellikle beğenilme arzusu içinde oldukları için çok absürt kıyafetler giyip absürt hareketlerde bulunabiliyor. Benim eşimde ilk evlendigimiz sene çalıştığı şirketteki pazarlamacı kadınla böyle değişik bir hal içerisindeydi aslında eşimde bir sorun yoktu ama kadın süper mini bir etek giyip ip askılı göbeği açık bir kıyafetle şirketleri ziyaret ediyordu ben eşimle konuştum rahatsız olduğumu karşıdaki bayanın özellikle sattığı ürünlere hayır denemesi için bu tarz giyindigini aslında eşimde dahil kimseye ilgisi olmadığını bir nevi erkekleri kullandığını anlattım boşuna havaya girmemesini söyledim. Sonralarda yine ufak tefek pürüzler yasadık ama geçici şeylerdi bence sende otur eşinle konuş kendi kendini yeme. Zaten insanın İçinde varsa her şekilde yapar kimse kimseye engel olamaz bu bir gerçek en azından niyetini anlamış olursun umarım için rahatlar

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Bu erkeklerin hepsi aynı canım kardeşim bak benden sana tavsiye hiç kafana takma bu erkek milletini, ben sana yapmamıştır etmemiştir demem çünkü yapıyorlar sırf erkek milleti de değil bazı s*rtükler de evli olduğunu, hamile karısı olduğunu bile bile yapışıyor.Benim de başıma geldi hatta bana arkadaşım dediği kadın mesaj attı lohusayken kadın düşünmedi bile sütü mü kesilir, 2 aylık bebeğim varken kocamı terkedeyim diye mesaj attı durdu.Sırf bebeğim için göz yummak zorunda kaldım ama Allah büyük.Allah hepsini ıslah etsin bize yaşattıklarının bin katını versin iyiyse iyi kötüyse kötü.Sen sadece çocuğuna odaklan, onu düşün sakın değmeyecek insanlar için çocuğunun sağlığını bozma çünkü diğerleri suçlu ama bebeğin masum onu koru.Ben öyle yapıyorum şu saatten sonra isterse o kadınla kaçsın umrumda değil çünkü benim bebeğimin tırnağı etmezler.Belki yapmamıştır ben kendi başıma gelenden önyargılı davranıyorumdur ama olmayacak iş de değil maalesef.
Allah yardımcın olsun canım çok zor gerçekten düşüncesi bile insanı delirtiyor ama takmamaya çalışmak da insanı yoruyor be
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

inşaAllah düşündüğün gibi bir durum değildir kuzum bazen kadınlar özellikle beğenilme arzusu içinde oldukları için çok absürt kıyafetler giyip absürt hareketlerde bulunabiliyor. Benim eşimde ilk evlendigimiz sene çalıştığı şirketteki pazarlamacı kadınla böyle değişik bir hal içerisindeydi aslında eşimde bir sorun yoktu ama kadın süper mini bir etek giyip ip askılı göbeği açık bir kıyafetle şirketleri ziyaret ediyordu ben eşimle konuştum rahatsız olduğumu karşıdaki bayanın özellikle sattığı ürünlere hayır denemesi için bu tarz giyindigini aslında eşimde dahil kimseye ilgisi olmadığını bir nevi erkekleri kullandığını anlattım boşuna havaya girmemesini söyledim. Sonralarda yine ufak tefek pürüzler yasadık ama geçici şeylerdi bence sende otur eşinle konuş kendi kendini yeme. Zaten insanın İçinde varsa her şekilde yapar kimse kimseye engel olamaz bu bir gerçek en azından niyetini anlamış olursun umarım için rahatlar
Kız da normalde çok efendi biriydi niye o kadar yakındı anlam veremedim bende beni sinirlendiren şey de bu kimseye mi güvenemeyecez şu zamanda ya iyi birine benziyor dememizim üstünden saat geçmiyor maşallah

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım çok zor gerçekten düşüncesi bile insanı delirtiyor ama takmamaya çalışmak da insanı yoruyor be
Haketmediğin hayata kendini mahkum etme Allah büyük bir kapı kapanır biri açılır.Senin durumunda belki de kadın ona yanaşmaya çalışıyor da olabilir yanlış anlaşılma da olabilir.En güzeli alıp karşına konuşmak şimdilik zaten canını sıkmana değer bir şey yok ortada eğer arasına mesafe koymuyorsa da sen onun canını sık haklı olan sensin

Kız da normalde çok efendi biriydi niye o kadar yakındı anlam veremedim bende beni sinirlendiren şey de bu kimseye mi güvenemeyecez şu zamanda ya iyi birine benziyor dememizim üstünden saat geçmiyor maşallah
Vallahi kuzum ben prensip olarak kimseye güvenmem ne olursa olsun ateş barut durumu var. He ben eşime evlenirken ilk olarak şunu söyledim beni aldatma olursa başkasını seversin yada hayatında biri olmasına gerek bile yok sevginde azalma olur heycanın biter oturup konuşalım kurtaramazsak ayriliriz dedim yani bence aldatmak adice bir durum sevdiğim adamın gözümden düşmesini istemem. Kimse bu adam beni aldatabilir ama olsun ben yinede bir evlenip deneyim demiyor sonuçta. Ama aldatmaca bir anlık olan bir durum değil o pozisyona gelene kadar aşamalardan geçiyor en nihayetinde. Sende otur eşinle konuş bazen hamilelikte insanı hiç olmadığı birine dönüştürebiliyor

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi kuzum ben prensip olarak kimseye güvenmem ne olursa olsun ateş barut durumu var. He ben eşime evlenirken ilk olarak şunu söyledim beni aldatma olursa başkasını seversin yada hayatında biri olmasına gerek bile yok sevginde azalma olur heycanın biter oturup konuşalım kurtaramazsak ayriliriz dedim yani bence aldatmak adice bir durum sevdiğim adamın gözümden düşmesini istemem. Kimse bu adam beni aldatabilir ama olsun ben yinede bir evlenip deneyim demiyor sonuçta. Ama aldatmaca bir anlık olan bir durum değil o pozisyona gelene kadar aşamalardan geçiyor en nihayetinde. Sende otur eşinle konuş bazen hamilelikte insanı hiç olmadığı birine dönüştürebiliyor
Ben de güvenmiyorum ne yalan söyliyim ne kadar temiz birine benziyor desemde her zaman içimde bir şüphe olur benim öyle bir yapım da var. isterse melek olsun yine şüphelenirim bilmiyorum belki iyi bişey değil ama böyle .eşimle konuşma mevzusuna gelecek olursam da istisnalar hariç hiç bir aldatan erkek kalkıp evet ben yaptım istersen ayrılabilriz demez sonuna kadar inkar eder bence benim amacım bir kaç arkadaşında yaptığı yorum gibi hani bişeylerin farkında olduğumu belli etmek canım öyle yani. :(

Ben de güvenmiyorum ne yalan söyliyim ne kadar temiz birine benziyor desemde her zaman içimde bir şüphe olur benim öyle bir yapım da var. isterse melek olsun yine şüphelenirim bilmiyorum belki iyi bişey değil ama böyle .eşimle konuşma mevzusuna gelecek olursam da istisnalar hariç hiç bir aldatan erkek kalkıp evet ben yaptım istersen ayrılabilriz demez sonuna kadar inkar eder bence benim amacım bir kaç arkadaşında yaptığı yorum gibi hani bişeylerin farkında olduğumu belli etmek canım öyle yani. :(
Hayatım tabiki de erkeklerin arasındaki muhabbette bile 1. Kural sonuna kadar inkar etmektir ama sen eşini tanıyorsun öyle değil mi yalan mı söylüyor yoksa samimi mi bilirsin erkekler profesyonel yalan söylemeyi beceremez heycan yapıp eline yüzüne bulaştırır kadınlarda ordan çıkarım yaoio peşine düşer zaten. Hem direk sen beni onunla aldatıyor musun diye sormazsın sanırım bugün ki haliniz hiç hoş değildi v.s dersin yada kendini sorgulamasını sağlayacak cümleler kurabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.