Sorum var Aldatılma duygusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Aldatılma duygusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,644 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatılma duygusu
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Of konuşmak içimden gelmiyor ya biliyorum gereksiz kuruntu yaptığımı abarttiğımı söyleyecek sinirlerimi bozacak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ki de biliyor sinir olduğumu benim yanımda yapmaması önemli değil demek ben yokken yakın duruyormuş görmüş olduk
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ki de biliyor sinir olduğumu benim yanımda yapmaması önemli değil demek ben yokken yakın duruyormuş görmüş olduk
Ben söyleyeceklerini söyleyeyim;
1 Saçmalama
2 Ne alakası var
3 Ben öyle bir adam mıyım ya da ben o kadar şerefsiz bir adam mıyım
4 Sen kafamda kurmuşsun
5 O benim kardeşim gibi zaten sevgilisi var

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Maşallah kuzum nasıl halledebildin becerikli arkadaşım merak ettim sorayım dedim🤣🤣🤣
Sağol kuzum 🥰 valla erkekler salonda kadınlar mutfakta öyle ağırladım. Bir gün önceden masami hazırladım. Mezelerin yemeklerin ön hazırlığını yaptım. Gelecekleri gün birleştirdim. Salata sebzelerini meyveleri önceden yıkayıp kurutup kaldırdım. Bulaşıkları da yıkandı. Dizerken de diğer misafirin masasını hazırladım. Öyle öyle atlattım hepsini 🤣

Tüm sayfalar yüklendi.