Sorum var Aldatılma duygusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Aldatılma duygusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,618 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatılma duygusu
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Dik durmayi, guclu durmayi okumak diye adlandirdigi icin bircok kadin erkeklere karsi kendini ezdiriyor. Ben kadinlarin dik durmasi taraftariyim. Empati kurarak, saygi duyarak bir evlilik huzurla yurutulur. 😍😍

Aslan burcuyum bacım, sen hangi burcsun?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kocani en iyi sen tanirsin, davranislarinda ve sozlerinde tutarsizlik varsa yalan söylüyordur. Kisa ve hizli cevap vermek de yalan soyleyen kisilerin belirtisiymis diye bir yerde okumustum. Ama yalan soylemesine takilma, sadece bu durumun farkinda oldugunu hissettir. Rahatsizligini belirt. Bu durumu her farkettiginde bebeginle konusur gibi laf carpabilirsin, araniza biraz mesafe koyabilirsin, guleryuzunu azaltabilirsin. Yaptiginin evliliginde huzursuzluga yol actigini farkederse daha fazla dikkat eder diye dusunuyorum.

En azindan ömrün boyunca kocam beni aldatiyor mu suphesiyle yasamazsin
Allah pis erkeklerim belasını versin bende sorunun çözüldüğünü sanıyordum meğersem benim tarafimdan çözülmüş eşimin suratı beş karış konuşmuyor bile

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Önerin için teşekkür ederim ben kendi değerimin zaten farkındayım ama onun da farkında olması gerekiyor konuşmak ancak öyle fark yaratır bişeyler için duvara konuşmakla aynı şeyse zaten dik durmak fayda sağlamaz
Bidaha iş yerine gittiğinide kıza dik dik bak yerini bilsin o zmn kocanla konuşmak zor ise kıza tavır al takipte kal anlıyorum seni bazı erkekler hiçbirşeyden anlamaz

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Bidaha iş yerine gittiğinide kıza dik dik bak yerini bilsin o zmn kocanla konuşmak zor ise kıza tavır al takipte kal anlıyorum seni bazı erkekler hiçbirşeyden anlamaz
Kıza zaten tavır aldım o da farketti rengi falan değişti kızın bilmiyorum artık ne yapıyım

Allah pis erkeklerim belasını versin bende sorunun çözüldüğünü sanıyordum meğersem benim tarafimdan çözülmüş eşimin suratı beş karış konuşmuyor bile
Senin sorunun neydi ben postunu görmedim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Dik durmayi, guclu durmayi okumak diye adlandirdigi icin bircok kadin erkeklere karsi kendini ezdiriyor. Ben kadinlarin dik durmasi taraftariyim. Empati kurarak, saygi duyarak bir evlilik huzurla yurutulur. 😍😍

Aslan burcuyum bacım, sen hangi burcsun?

Kocani en iyi sen tanirsin, davranislarinda ve sozlerinde tutarsizlik varsa yalan söylüyordur. Kisa ve hizli cevap vermek de yalan soyleyen kisilerin belirtisiymis diye bir yerde okumustum. Ama yalan soylemesine takilma, sadece bu durumun farkinda oldugunu hissettir. Rahatsizligini belirt. Bu durumu her farkettiginde bebeginle konusur gibi laf carpabilirsin, araniza biraz mesafe koyabilirsin, guleryuzunu azaltabilirsin. Yaptiginin evliliginde huzursuzluga yol actigini farkederse daha fazla dikkat eder diye dusunuyorum.

En azindan ömrün boyunca kocam beni aldatiyor mu suphesiyle yasamazsin
Yaaa iste bende diyorum ayni benim.kafa yapisi ayni benim düşünce bende aslan balimmmm

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Olayı nasıl anlatsam bilemiyorum bugün eşimin iş yerine gittim orda çalışan bir kız ona baya yakın duruyordu kız beni görünce çekildi ordan rengi falan değişti bende çok sinirlendim eşim gayet normal davrandı bişey belli etmedim bende normalde eşim işini bitirip diğer işleri yapar neden oyalanıyordu orda kafam çok karışık hamileyim stres yapmak istemiyorum ama.istemsizce yapıyorum başıma ağrı girdi stresten nasıl davranmam gerek bir akıl verin
Stres yapma bebeğini düşün o da seninle aynı hisleri yaşıyor. Sakince Eşine söyle rahatsız olduğunu. Tepkisine bak. Suçlu gibi sesini yükseltip hemen açıklama mı yapıyor. Yoksa sakin mı davranıyor. O zaman anlarsın ne olduğunu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar