Sorum var Aldatılma duygusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Aldatılma duygusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,627 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatılma duygusu
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Olayı nasıl anlatsam bilemiyorum bugün eşimin iş yerine gittim orda çalışan bir kız ona baya yakın duruyordu kız beni görünce çekildi ordan rengi falan değişti bende çok sinirlendim eşim gayet normal davrandı bişey belli etmedim bende normalde eşim işini bitirip diğer işleri yapar neden oyalanıyordu orda kafam çok karışık hamileyim stres yapmak istemiyorum ama.istemsizce yapıyorum başıma ağrı girdi stresten nasıl davranmam gerek bir akıl verin
Esinle detayli sekilde konus. Bu kizin sana yakin oldugu gibi bir calisma arkadasim bana yakin olsaydi ne dusunurdun, empati yap de. Eger normal karsiliyorsan eyvallah ama benim icin normal bir durum degil, buna gore davranirsan sevinirim yoksa huzursuz bir yuvada yasamak ikimize de eziyet olur de. Ama normal karsilamiyorsan neden boyle davraniyorsun diye sor. Belki mantikli bir aciklamasi vardir. Ki bir de hamilelikte hormonlar iki kati hissettiriyor hangi duyguyu yasiyorsan. Bu durumu da kendisine anlat. En azindan bebegimiz icin biraz daha dikkatli ol de. Ve icini ferah tut, keser döner sap döner gün gelir hesap döner.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bu tür konularda ben cok takıntılı biriyim esimde huyumu biliyor yanina her hangi bir dişi sinegin yaklasmamasi gerektiği esini al karsina konuş bu durumlardan rahastzilik duydugunu bu tur konualra daha dikkat etmesi gerekrigini şöyle canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Esinle detayli sekilde konus. Bu kizin sana yakin oldugu gibi bir calisma arkadasim bana yakin olsaydi ne dusunurdun, empati yap de. Eger normal karsiliyorsan eyvallah ama benim icin normal bir durum degil, buna gore davranirsan sevinirim yoksa huzursuz bir yuvada yasamak ikimize de eziyet olur de. Ama normal karsilamiyorsan neden boyle davraniyorsun diye sor. Belki mantikli bir aciklamasi vardir. Ki bir de hamilelikte hormonlar iki kati hissettiriyor hangi duyguyu yasiyorsan. Bu durumu da kendisine anlat. En azindan bebegimiz icin biraz daha dikkatli ol de. Ve icini ferah tut, keser döner sap döner gün gelir hesap döner.
👏👏👏❤❤❤

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Of konuşmak içimden gelmiyor ya biliyorum gereksiz kuruntu yaptığımı abarttiğımı söyleyecek sinirlerimi bozacak

Bu tür konularda ben cok takıntılı biriyim esimde huyumu biliyor yanina her hangi bir dişi sinegin yaklasmamasi gerektiği esini al karsina konuş bu durumlardan rahastzilik duydugunu bu tur konualra daha dikkat etmesi gerekrigini şöyle canim

👏👏👏❤❤❤
Benim ki de biliyor sinir olduğumu benim yanımda yapmaması önemli değil demek ben yokken yakın duruyormuş görmüş olduk

👏👏👏❤❤❤
Benim ki de biliyor sinir olduğumu benim yanımda yapmaması önemli değil demek ben yokken yakın duruyormuş görmüş olduk

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Of konuşmak içimden gelmiyor ya biliyorum gereksiz kuruntu yaptığımı abarttiğımı söyleyecek sinirlerimi bozacak
Konusmazsan da aptal oldugunu dusunecek, kandirilabilir olduguna inanacak. Ben olsaydim kiyameti kopartirdim. Gece yarisi isinden dolayi kadin aradi bir gece de ne oldugunu detayli bilmeme ragmen o isi biraktirdim🙃 ki akraba cevremiz genistir her dakika bana haber gelecegini de bilir.

Kocana hesap sorabiliyor olmak senin hakkin, sakince konuşup hallrtmek en guzeli. Hergun bu supheyle yasamaktansa bir gun konusup sorunu çözmek en guzeli bence...

Tabii senin kararin, nasil istersen

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Konusmazsan da aptal oldugunu dusunecek, kandirilabilir olduguna inanacak. Ben olsaydim kiyameti kopartirdim. Gece yarisi isinden dolayi kadin aradi bir gece de ne oldugunu detayli bilmeme ragmen o isi biraktirdim🙃 ki akraba cevremiz genistir her dakika bana haber gelecegini de bilir.

Kocana hesap sorabiliyor olmak senin hakkin, sakince konuşup hallrtmek en guzeli. Hergun bu supheyle yasamaktansa bir gun konusup sorunu çözmek en guzeli bence...

Sen ayni benim.kafadansin arkadasimsin yaaa🤣🤣🤣🥰🥰🥰

Burcun neydi kuzum.senin

evamia

Kayıtlı Üye
rank

Peki yalan konuştuğunu nasıl anlayabilirim yani geçiştirdigini

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Sen ayni benim.kafadansin arkadasimsin yaaa🤣🤣🤣🥰🥰🥰

Burcun neydi kuzum.senin
Dik durmayi, guclu durmayi okumak diye adlandirdigi icin bircok kadin erkeklere karsi kendini ezdiriyor. Ben kadinlarin dik durmasi taraftariyim. Empati kurarak, saygi duyarak bir evlilik huzurla yurutulur. 😍😍

Aslan burcuyum bacım, sen hangi burcsun?

Peki yalan konuştuğunu nasıl anlayabilirim yani geçiştirdigini
Kocani en iyi sen tanirsin, davranislarinda ve sozlerinde tutarsizlik varsa yalan söylüyordur. Kisa ve hizli cevap vermek de yalan soyleyen kisilerin belirtisiymis diye bir yerde okumustum. Ama yalan soylemesine takilma, sadece bu durumun farkinda oldugunu hissettir. Rahatsizligini belirt. Bu durumu her farkettiginde bebeginle konusur gibi laf carpabilirsin, araniza biraz mesafe koyabilirsin, guleryuzunu azaltabilirsin. Yaptiginin evliliginde huzursuzluga yol actigini farkederse daha fazla dikkat eder diye dusunuyorum.

En azindan ömrün boyunca kocam beni aldatiyor mu suphesiyle yasamazsin

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Dik durmayi, guclu durmayi okumak diye adlandirdigi icin bircok kadin erkeklere karsi kendini ezdiriyor. Ben kadinlarin dik durmasi taraftariyim. Empati kurarak, saygi duyarak bir evlilik huzurla yurutulur. 😍😍

Aslan burcuyum bacım, sen hangi burcsun?
Ablacım senin eşinde sakin ve konuşmaktan anlayan biri demek ki empati yapabiliyor herkes aynı değil işte anlamayan empati kuramayan o kadar erkek var ki olmayınca olmuyor bazen

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ablacım senin eşinde sakin ve konuşmaktan anlayan biri demek ki empati yapabiliyor herkes aynı değil işte anlamayan empati kuramayan o kadar erkek var ki olmayınca olmuyor bazen
Herkes bir olacak diye birsey yok. Ama dik durmak kadini yuceltir. En azindan sen kendi degerinin farkinda olursun. Kendi bilecegin is. Konusup konusmamak senin elinde, biz sadece oneri verebilirz

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Herkes bir olacak diye birsey yok. Ama dik durmak kadini yuceltir. En azindan sen kendi degerinin farkinda olursun. Kendi bilecegin is. Konusup konusmamak senin elinde, biz sadece oneri verebilirz
Önerin için teşekkür ederim ben kendi değerimin zaten farkındayım ama onun da farkında olması gerekiyor konuşmak ancak öyle fark yaratır bişeyler için duvara konuşmakla aynı şeyse zaten dik durmak fayda sağlamaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar