Sorum var Aldatma benzeri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Aldatma benzeri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,264 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatma benzeri
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kiz vallaha firinda o kadar bekar erkek varken gelop niye bemim kocami buluyor ki bunlar yuzunden evlilikler bitiyor

Kiz vallaha firinda o kadar bekar erkek varken gelo

Biktom usandim iyiyce birde beni azarliyor
p niye bemim kocami buluyor ki bunlar yuzunden evlilikler bitiyor
Valla ben de bilmiyorum ama senin kocanı bulmuyor sadece burdaki kadınlara sorsan onlarında vardır başında.Hem ben sadece kadınları suçlu bulmuyorum bizim kocalarında gururu okşanıyor izin veriyorlar yoksa engeller ya da yazma der ama demiyorlar işte.Çok mu zor sanki engellemek zaten yazma demesine gerek bile kalmaz engellese.Bir kere benim de öyle oldu telefonu versene dedim şarjım azdı bi şey gösterecektim vermedi şüphelendim kavga çıkardı bağırdı çağırdı indi arabadan sigara içer gibi, elinde aynadan gördüm aldı telefonu silip döndü sonra geri arabaya verdi bana al bak dedi.Bu erkeklerde de bi tuhaf sanıyorlar çocuk kandırıyorlar

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben de bilmiyorum ama senin kocanı bulmuyor sadece burdaki kadınlara sorsan onlarında vardır başında.Hem ben sadece kadınları suçlu bulmuyorum bizim kocalarında gururu okşanıyor izin veriyorlar yoksa engeller ya da yazma der ama demiyorlar işte.Çok mu zor sanki engellemek zaten yazma demesine gerek bile kalmaz engellese.Bir kere benim de öyle oldu telefonu versene dedim şarjım azdı bi şey gösterecektim vermedi şüphelendim kavga çıkardı bağırdı çağırdı indi arabadan sigara içer gibi, elinde aynadan gördüm aldı telefonu silip döndü sonra geri arabaya verdi bana al bak dedi.Bu erkeklerde de bi tuhaf sanıyorlar çocuk kandırıyorlar
Bana her turlu kiziyor eşim

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bana her turlu kiziyor eşim
Valla ben artık çok sıkıldım Allah’a havale ettim.Etrafımdaki herkes de aynı durumda neredeyse.Şimdi gebesinde hadi bundan ayrıldın başkasına gittin diyelim o da aynı b.kun laciverti olacak.Onun için şahsen ben artık bebeğime odaklandım o da beni kandırıyor zannetsin saldım gitti yoksa huzur kalmıyor.Gidecek olanı zincirle bağlasan yine gider çaresi yok

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Kiz vallaha firinda o kadar bekar erkek varken gelop niye bemim kocami buluyor ki bunlar yuzunden evlilikler bitiyor

Kiz vallaha firinda o kadar bekar erkek varken gelo

Biktom usandim iyiyce birde beni azarliyor
p niye bemim kocami buluyor ki bunlar yuzunden evlilikler bitiyor
O zaman daha çok şüphe duyardım valla bziimde ortak var herkes girer istediği ile yazışır mesajlar beraber yan yana olmadan silinmez . Bilmiyorum ama eşinin davranışı hiç hoşuma gitmedi

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Valla erkeklerin suçu isterse kadın karşısında açsın bacaklarını gel desin adam gitmeyecek bize gelince namus da onlara gelince helal mi.Biz niye gitmiyoruz erkek dolu da.İnstagram da dünya kadar adam yazıyor engelliyorum bitiyor.Ben sahada çalışıyorum parkomatım gayet yakışıklı adamlar çay kahve içelim diyorlar olmaz diyorum o da desin.Ben nefsime hakim olmakla yükümlüysem o da yükümlü.Hem bacım var ya bu açık saçıklara dua edelim bi de başını kapatmayı kullanan o… var onlar daha kötü hiç beklemiyorsun bi bakıyorsun neler neler çıkıyor.Biz bi ara boşandık benim ki gitmiş bi kapalı kadınla 2 buluşmuş.Doğum yaptım 2 ay oldu kadın instagramdan mesaj attı sırf aramız bozulsun diye.Ya üzüntüden sütüm kesilseydi resmen çocuğumun rızkına göz dikmiş bi de başı bağlı bu hakka girmek değil mi?O da aynı fabrikada çalışıyormuş bi iki kere aramıştı engelle demiştim engellememişti hamileydim o zamanlar.Konuyu açana da söylüyorum bak bana da dedi ki iş arkadaşım koca kadın öylesine arıyor sonra kadın mesaj atınca itiraf etmek zorunda kaldı.İşi sıkı tut hele mesajı göstermeyip siliyorsa büyük sıkıntı
Yine kadinin düşmanı kadin oluyor malesef ben anlamiyorum dışarda bekar erkek dolu gelip evli erkeklere bulaşıyorlar evli erkek daha cazip geliyor böyle oruspu diyecem yaptıkları oruspuluktan başka birşey değil kizlarda söyle birşey var hirs yapip kendi eşine beni tercih etsin diye hirs yapiyorlar rabbim yardim etsin tabi açık yada kapalı fark etmez insan pis oldumu baştaki türban neye yarar biz görmesekte Rabbimiz görüyor bende yeni evliyken eşim eski oruspusuyla konuşuyordu ben de ozaman salaktim sürekli bir numara ile konusuyor saat başı bir numarayi engelliyor bir engellemeyi kaldırıyor sonra bi cuma günü yataktayiz bir numara aradi eşimin rengi beti benzi atti yani kendinj okadar bir belli ettiki ay bu müşteri acamaya gerek yok dedi aç telefonu açtığı gibi eşim hemen teyze ben gelicem unutmadim senin işini diyicen karşı tarfta daki oruspu tamam anladim diyicen bende jeton düştü herneyse kiyamet koptu ama şuan düşünüyorum da çok salaktim şimdi ki aklım olsaydi dünyayı başına yıkardım ama geçti erkeklere göre elinin kiri benjm eşime göre yaptığı aldatma değilmiş beraber ilşki oldumu aldatma oluyormuş gül gibi kizlar sapik erkeklerin derdini çekiyor kadinlara oruspu diyorum ama erkekler daha oruspi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yine kadinin düşmanı kadin oluyor malesef ben anlamiyorum dışarda bekar erkek dolu gelip evli erkeklere bulaşıyorlar evli erkek daha cazip geliyor böyle oruspu diyecem yaptıkları oruspuluktan başka birşey değil kizlarda söyle birşey var hirs yapip kendi eşine beni tercih etsin diye hirs yapiyorlar rabbim yardim etsin tabi açık yada kapalı fark etmez insan pis oldumu baştaki türban neye yarar biz görmesekte Rabbimiz görüyor bende yeni evliyken eşim eski oruspusuyla konuşuyordu ben de ozaman salaktim sürekli bir numara ile konusuyor saat başı bir numarayi engelliyor bir engellemeyi kaldırıyor sonra bi cuma günü yataktayiz bir numara aradi eşimin rengi beti benzi atti yani kendinj okadar bir belli ettiki ay bu müşteri acamaya gerek yok dedi aç telefonu açtığı gibi eşim hemen teyze ben gelicem unutmadim senin işini diyicen karşı tarfta daki oruspu tamam anladim diyicen bende jeton düştü herneyse kiyamet koptu ama şuan düşünüyorum da çok salaktim şimdi ki aklım olsaydi dünyayı başına yıkardım ama geçti erkeklere göre elinin kiri benjm eşime göre yaptığı aldatma değilmiş beraber ilşki oldumu aldatma oluyormuş gül gibi kizlar sapik erkeklerin derdini çekiyor kadinlara oruspu diyorum ama erkekler daha oruspi
Aynen ya bu da yeni çıktı eskiden yuva yıkanın yuvası olmaz derlerdi şimdi ille evli erkeklere bile bile musallat oluyorlar bekar kalmamış gibi.Hadi beni boşasa onu alsa yarında onu boşar başkasına gider.Elleri yüzleri de düzgün yani hadi erkekler kullanıyor onlar neden kullandırtıyor kendini anlamıyorum.Allah yazdıysa bozsun evli adam peşine koşacağıma kız kurusu kalıp kurutsun daha iyi.Bi de yeni evli adamla ne işin var istese seni alırdı ne hala gururusuz gibi konuşmak, bi de aranız kötü olsa niye yalan söylesin teyze geliyorum diye insan az düşünür bu karısından saklıyor bizi geleceğim yok bununla kapatma mı olacağım der 🤦🏻‍♀️ Erkekler bizi birbirimize kırdırtıyor biz düşman oluyoruz, çıban başı onlar aslında da neyse.Sen gitsen bakalım konuşsan o zaman da der mi aldatma sayılmaz.Çok doluyum vallaha 2 aylık lohusalığımdan beri Rabbim isyan ediyor demesin de kime sorsan eşi rahat durmuyor reva mı bu erkeklerin bize yaptıkları

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ya bu da yeni çıktı eskiden yuva yıkanın yuvası olmaz derlerdi şimdi ille evli erkeklere bile bile musallat oluyorlar bekar kalmamış gibi.Hadi beni boşasa onu alsa yarında onu boşar başkasına gider.Elleri yüzleri de düzgün yani hadi erkekler kullanıyor onlar neden kullandırtıyor kendini anlamıyorum.Allah yazdıysa bozsun evli adam peşine koşacağıma kız kurusu kalıp kurutsun daha iyi.Bi de yeni evli adamla ne işin var istese seni alırdı ne hala gururusuz gibi konuşmak, bi de aranız kötü olsa niye yalan söylesin teyze geliyorum diye insan az düşünür bu karısından saklıyor bizi geleceğim yok bununla kapatma mı olacağım der 🤦🏻‍♀️ Erkekler bizi birbirimize kırdırtıyor biz düşman oluyoruz, çıban başı onlar aslında da neyse.Sen gitsen bakalım konuşsan o zaman da der mi aldatma sayılmaz.Çok doluyum vallaha 2 aylık lohusalığımdan beri Rabbim isyan ediyor demesin de kime sorsan eşi rahat durmuyor reva mı bu erkeklerin bize yaptıkları
Ay ben de o kadar çok doluyum ki canım şu an karşılıklı olsak da yani söyleyemediğim birçok şey söyleyebilsem zaten bu 4-5 senede erkekler daha da çok kudurdu kudurdukça kuduruyorlar Eskiden insanlar da Allah korkusu olurdu şimdi öyle bir korku yok işte diyorum ya bekar kızlara erkekle evli erkekler daha cazip geliyor Çünkü eşini tercih Etmedi Beni tercih etti diye seviniyorlar herhalde Ne diyelim Rabbim evlatlarımızı korusun inşallah

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kocaniza watsappdan kadin is arkadasiniz tazsaydi ne yaoardiniz .

Kocamin dun aksam telefonunu elime aldim o uyurken tam sifreyi acicaktim acmadanda mesaji gordum tam acip bakicakkende esim telefonunu elimden cekip aldi . 1 dk falan dedi sonra telefonuyla betabet lavaboya gitdi ciktinda odaya girdik beraber watsapa girdi bi sonra onun elunden ben aldim telefonu drdi. Niye sildin dedim mesaji dedim niye yazmis dedim yazarsa yazsin dedi bende dedim haklisin tamam dedim sonra ben aldim kendo telefonumu oturma odasina fitdim orda 2 saat ağladim .
Canım benim eşimin de bekar kız arkadaşı var ama konuştukları gün bak konuştuk oku mesajları sileceğim diyor çünkü başlarda konuşur silerdi güzelce konuştuk artık böyle yapıyor

Tüm sayfalar yüklendi.