Sorum var Aldatma benzeri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Aldatma benzeri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,257 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatma benzeri
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Eskiden annelerimiz evde dini ve ahlaki eğitimi vermekle ugrasiyorlarmis, birazcik buyuyunce hemen Kur'an egitimi icin kurslara camilere gonderiyorlarmis. İstisnalari elbette vardi, simdiki gibi davrananlari da vardi ama simdiki kadar cogunlukta degillerdi. Kadinlar esitligi yanlis anlayip calisacagim, ya da maddi durumlar kotulesince kadin da calismak zorunda kalinca cocuklar krese gider oldu. Fenni egitim alirken din ve ahlak egitimi sona kaldi. Simdiki gibi insanlar turedi(kadin ve erkekler). Suc maalesef tek tarafli degil. Gecende beni ilkokuldaki ogretmenim gördü, neden calismiyorsun diyor. Cocugumu egiteyim elimden geldigince sonra calisirim dedim. En iyisini yapiyorsun, cocuk egitiminde 4-6 yas onemli, kresler bu cocuklarla dolu ve hicbir egitim alamiyor cocuklar diyor. Temelden egitim onemli. Temeldeki egitimde sayilari renkleri ogrenmesi degil. Rabbim hem iclerine guzel ahlak versin hem de kalanini bizim onlara vermemizi nasip etsin 🤲

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ay ben de o kadar çok doluyum ki canım şu an karşılıklı olsak da yani söyleyemediğim birçok şey söyleyebilsem zaten bu 4-5 senede erkekler daha da çok kudurdu kudurdukça kuduruyorlar Eskiden insanlar da Allah korkusu olurdu şimdi öyle bir korku yok işte diyorum ya bekar kızlara erkekle evli erkekler daha cazip geliyor Çünkü eşini tercih Etmedi Beni tercih etti diye seviniyorlar herhalde Ne diyelim Rabbim evlatlarımızı korusun inşallah
Aynen nereye bakacağını kendini nasıl koruyacağını şaşırıyor insan.Tiktoku olmasa instagramı var, sosyal medyası olmasa telegramı whatsappı var en olmadı 2. telefon alsa işyerinde bırakır, nereye kadar zorla kendine bağlayacaksın.İstediğin kadar de ben şifresini biliyorum yok bana gösteriyor yok hesabımız ortak de bir hesap daha açıp farklı isim yazsa nereden bulacaksın.İçinden gelerek sadık olması lazım ama dediğin doğru kudurdular iyice.Allah ıslah etsin şu uçkur düşkünlerini
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eskiden annelerimiz evde dini ve ahlaki eğitimi vermekle ugrasiyorlarmis, birazcik buyuyunce hemen Kur'an egitimi icin kurslara camilere gonderiyorlarmis. İstisnalari elbette vardi, simdiki gibi davrananlari da vardi ama simdiki kadar cogunlukta degillerdi. Kadinlar esitligi yanlis anlayip calisacagim, ya da maddi durumlar kotulesince kadin da calismak zorunda kalinca cocuklar krese gider oldu. Fenni egitim alirken din ve ahlak egitimi sona kaldi. Simdiki gibi insanlar turedi(kadin ve erkekler). Suc maalesef tek tarafli degil. Gecende beni ilkokuldaki ogretmenim gördü, neden calismiyorsun diyor. Cocugumu egiteyim elimden geldigince sonra calisirim dedim. En iyisini yapiyorsun, cocuk egitiminde 4-6 yas onemli, kresler bu cocuklarla dolu ve hicbir egitim alamiyor cocuklar diyor. Temelden egitim onemli. Temeldeki egitimde sayilari renkleri ogrenmesi degil. Rabbim hem iclerine guzel ahlak versin hem de kalanini bizim onlara vermemizi nasip etsin 🤲
Valla evde oturup da salak saçma tiktok çeken , ne bileyim influencerım deyip elinde telefon dolanan da çok, koca parası tatlı gelen de çalışmak zor gelen kadınlarda çok.Benim annem de çalışıyordu ayrıca benim babam Ateist mesela ama biz yine de ahlaksız, edepsiz olmadık çok şükür annemiz kalan vaktinde bizimle ilgilendi bir kere kendi bize iyi örnek oldu.Mesela ben küçükken ben anneannem gibi ev hanımı olucam o dedemin parasıyla gezip duruyor okumayacağım dermişim onu görürmüşüm bütün gün yatarken gezerken çünkü.Ama annem uğraştı anlattı bizi işe götürdü okumamız gerektiğini anlattı..Asıl sıkıntı iyi örnek olmamaları.Yoksa çalışmasın gitsin kadın günlerinde dedikodu yapsın millete mana bulsun onların çocukları da böyle ipsiz sapsız dolanıyor işte 🤷🏻‍♀️

Son düzenleme:

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Aynen nereye bakacağını kendini nasıl koruyacağını şaşırıyor insan.Tiktoku olmasa instagramı var, sosyal medyası olmasa telegramı whatsappı var en olmadı 2. telefon alsa işyerinde bırakır, nereye kadar zorla kendine bağlayacaksın.İstediğin kadar de ben şifresini biliyorum yok bana gösteriyor yok hesabımız ortak de bir hesap daha açıp farklı isim yazsa nereden bulacaksın.İçinden gelerek sadık olması lazım ama dediğin doğru kudurdular iyice.Allah ıslah etsin şu uçkur düşkünlerini
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canim

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kocaniza watsappdan kadin is arkadasiniz tazsaydi ne yaoardiniz .

Kocamin dun aksam telefonunu elime aldim o uyurken tam sifreyi acicaktim acmadanda mesaji gordum tam acip bakicakkende esim telefonunu elimden cekip aldi . 1 dk falan dedi sonra telefonuyla betabet lavaboya gitdi ciktinda odaya girdik beraber watsapa girdi bi sonra onun elunden ben aldim telefonu drdi. Niye sildin dedim mesaji dedim niye yazmis dedim yazarsa yazsin dedi bende dedim haklisin tamam dedim sonra ben aldim kendo telefonumu oturma odasina fitdim orda 2 saat ağladim .
Canım eğer kocanın wp ında yedekleme açıksa sil uygulamayı geri yükle. Silinen mesajlarda geri yükleniyor.
Eğer kapalıysa yedekleme sen aç gene şüphelenirsen aynı böyle dene. 🙄

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kocaniza watsappdan kadin is arkadasiniz tazsaydi ne yaoardiniz .

Kocamin dun aksam telefonunu elime aldim o uyurken tam sifreyi acicaktim acmadanda mesaji gordum tam acip bakicakkende esim telefonunu elimden cekip aldi . 1 dk falan dedi sonra telefonuyla betabet lavaboya gitdi ciktinda odaya girdik beraber watsapa girdi bi sonra onun elunden ben aldim telefonu drdi. Niye sildin dedim mesaji dedim niye yazmis dedim yazarsa yazsin dedi bende dedim haklisin tamam dedim sonra ben aldim kendo telefonumu oturma odasina fitdim orda 2 saat ağladim .
Benim eşime iş arkadaşı yazamaz bayansa hele de evdeyse iş bitmiş artık hoş bişey değil ama biseyleri net anlamak için telefonunu Habersiz kurcalaya

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşime iş arkadaşı yazamaz bayansa hele de evdeyse iş bitmiş artık hoş bişey değil ama biseyleri net anlamak için telefonunu Habersiz kurcalaya
Benim adam uyurken bile yastık altına koyuyor, şarja taksa yanından ayrılmıyor siz şanslısınız valla
Saol ama elime kendi telefonunu bile vermiyor

Millet şifresini bile biliyor valla çok gücüme gitti benim ki de öyle hep bahane yok şarjım az yok benim kamera iyi değil yok takıldı hiç vermez

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Benim adam uyurken bile yastık altına koyuyor, şarja taksa yanından ayrılmıyor siz şanslısınız valla

Millet şifresini bile biliyor valla çok gücüme gitti benim ki de öyle hep bahane yok şarjım az yok benim kamera iyi değil yok takıldı hiç vermez
İkimizde de tiktok ne biliyim Instagram falan öyle şeyler yok ikimizin telefon şifresi aynı eşimle bu bı lütuf değil olması gereken karı koca telefon şifresini bilmez mı ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar