Ali'nin dişleri çıktı 🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Ali'nin dişleri çıktı 🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,222 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Ali'nin dişleri çıktı 🤭
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem333

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Mrb hanımlar oğlum üç gün önce altıncı ayına girdi bugün fark ettim ki süt dişi çıkmış erken mi sizce yoksa normal mi🤷😍
Oğlum 5 aylıktı ağzında 4 diş vardı kuzum güzel zamanda çıkartıyor dişleri. Dişin geçi erkeni olmaz genetiktir anne veya babanın diş çıkartmasına orantılı diş çıkarır. Mesela annelerinize sorun ya sen ya eşin 6 7 aylıkken çıkarmışsınızdır dişlerinizi anne babadan bozulmadan geçen gendir diş çıkarma süresi tabi buna etki eden bazı durumlar olabiliyor onlarda çok nadir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyyy yerim onun disini ben yaaa😇🥰 normal kuşum benim kizim 4 aylıkken çıkarmıştı cok sevimli oluyor minicik🤗🤗
Al buda benden 4 ay 7 günlüktü 2 dişi 2 gün arayla patlattı 😂

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum 5 aylıktı ağzında 4 diş vardı kuzum güzel zamanda çıkartıyor dişleri. Dişin geçi erkeni olmaz genetiktir anne veya babanın diş çıkartmasına orantılı diş çıkarır. Mesela annelerinize sorun ya sen ya eşin 6 7 aylıkken çıkarmışsınızdır dişlerinizi anne babadan bozulmadan geçen gendir diş çıkarma süresi tabi buna etki eden bazı durumlar olabiliyor onlarda çok nadir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Al buda benden 4 ay 7 günlüktü 2 dişi 2 gün arayla patlattı 😂
Aynen aynen begumum bizim de erken patladı 🤗

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Aynen aynen begumum bizim de erken patladı 🤗
Şimdi ağzında 8 diş var bu köpek dişlerinin olduğu yer beyazlamış galiba orayı patlatacak her dişi tersten çıkarttı bizimki mnceki 2 alt çıktı normal olarak sonra üstt ön 2 çıkaracağına onun yanındakileri çıkarttı 😂😂 1 ay vampir gibi dolaştı evde 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar