Ali'nin dişleri çıktı 🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Ali'nin dişleri çıktı 🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,217 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Ali'nin dişleri çıktı 🤭
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem333

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Normal canım.. MaşaAllah paşaya Emziriyorsan vay haline bizimkide 2 dişli canavar ısırıyor ve yüzüme bakıp gülüyor 🤦‍♀️😂😂😂
Sağol canım. Yok emzirmiyorum ama keşke o hissi bende yaşayabilseydim ama nasip işte 😔🤷
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal benim ablam ve bi kaç tanıdığı da da öyle oldu
Anladım canım sağol 😉

Hayırlı olsun canım.Normal erken değil.
Sağol canım 👍☺️

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım. Yok emzirmiyorum ama keşke o hissi bende yaşayabilseydim ama nasip işte 😔🤷

Anladım canım sağol 😉

Sağol canım 👍☺️
Olsun canım sağlıklı olsunda doğumu beslenmesi hiç fark etmez bizde ara ara bırakıyoruz sonra tekrar emiyoruz kafasına göre takılıyor sıpa 🤗

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Oğlum 5 aylıktı ağzında 4 diş vardı kuzum güzel zamanda çıkartıyor dişleri. Dişin geçi erkeni olmaz genetiktir anne veya babanın diş çıkartmasına orantılı diş çıkarır. Mesela annelerinize sorun ya sen ya eşin 6 7 aylıkken çıkarmışsınızdır dişlerinizi anne babadan bozulmadan geçen gendir diş çıkarma süresi tabi buna etki eden bazı durumlar olabiliyor onlarda çok nadir

Al buda benden 4 ay 7 günlüktü 2 dişi 2 gün arayla patlattı 😂
Bende almış galiba genlerini 🤣 annemin söylediğine göre bizimde böyle erken çıkarmış.Kaynanam duyunca çok şaşırdı bizde bu kadar erken diş çıkaran bebek yoktur dedi. Dün bir tane çıkmış bugün yarın diğeride çıkar galiba yeri belli çünkü hayırlısı bakalım 🤭

Yaaa kuzum benim bizde 6 aylığız ama dişlerinin olduğu yer bembeyaz sanki her an çıkaracak gibi ama bilemedim 6 ay da çıkarması erken mi oluyor
Bizimkisi de öyleydi canım bir anda çıkı verdi. Normal miş hadi hayırlısı olsun inşallah ağrısız atlatırlar kuzularım🤭😍

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Bende almış galiba genlerini 🤣 annemin söylediğine göre bizimde böyle erken çıkarmış.Kaynanam duyunca çok şaşırdı bizde bu kadar erken diş çıkaran bebek yoktur dedi. Dün bir tane çıkmış bugün yarın diğeride çıkar galiba yeri belli çünkü hayırlısı bakalım 🤭

Bizimkisi de öyleydi canım bir anda çıkı verdi. Normal miş hadi hayırlısı olsun inşallah ağrısız atlatırlar kuzularım🤭😍
Kalsin kız ne olcak vala🤣🤣🤣 paketle gönder surat kargoyla🤣🤣
Sürat çok haşinnya kırarlar kol bacak ups iyidir 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar