Alışveriş için 20 hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Smyrmry tarafından oluşturulan Alışveriş için 20 hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,118 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Alışveriş için 20 hafta
Konbuyu başlatan Smyrmry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melek.

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Ya. Tabiki bu son haftalar bitmek bilmiyo ama eksiklere de zaman yetmiyo bak bugün son bebeğimin yorganı yastığı annem yaptı hergun eksiğim bitti diyorum bakıyorum yine cikiyo ama busefer bitti nevresim mi netten istedim gelirse yıka utule bitecek ☺️ ☺️☺️☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya. Tabiki bu son haftalar bitmek bilmiyo ama eksiklere de zaman yetmiyo bak bugün son bebeğimin yorganı yastığı annem yaptı hergun eksiğim bitti diyorum bakıyorum yine cikiyo ama busefer bitti nevresim mi netten istedim gelirse yıka utule bitecek ☺️☺️☺️
Oyyy maşallah

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bence değil.. Ben şuan 18.haftadayım.. Prima 1 no 144 ad. 2 no 144 ad. Bebem Natural 3 no 204 ad. Baby Turco 4 no 150 ad. Paketli Bezlerden aldım. Uni baby yeni doğan ıslak mendil 18 paket. Damaklı ve yuvarlak emzik 1 er ad. Kıyafetlerini yıkamak için 5 paket sabun. Biberon seti. Bebeği yıkamak için küvet seti ilk oğlumdan vardı filesi kopmuştu yeni file aldım. 3 ad. Şampuan aldım. Bebeğim de oğlan olduğu için ilk oğlumun kıyafetlerini kullanacağım. Ama 3 takım hastane çıkışı aldım. Yani belli başlı şeyleri almaya çalışıyorum. Belki fikir olur diye yazdım. Ben doğum yapıncaya kadar çok zamlanır çünkü. Bence ufak ufak alınmalı sonra hepsi bi anda çok maliyetli olur.
Kiz yaman telesmisen)))
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum değil almaya başla bence de herseye zam geliyor hele ocaktan sonra iyice pahalanacak bende her ay bi eksigini aldim suan 30 haftaligim bitirdim şükür 😇 mesela depend aldim ben hasta bezi 45 tlye geçenlerde şok markette gördüm 60 tl olmuş 🙄 kucuk kucuk başla bence bebegim🥰
Ben bi copun bile almamiwim😄😄 bebek dogunca alacam deye bekloyorum amma ariyorum iyi weyleri bakalim nasib qismet

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kız doğurduk yazarmiyiz buraya o gün gelirmi ben hala hamile olduğuma inanamıyorum inanamadikca da korkum artiyo sanki bir rüya uyanacam acaba arası çok ondan mı yada supriz bir bebek oldu ondan mı bilmiyorum ama bu korkuyu Allahım hayr çıkarsın
Seni benmi aceba kızlar dogurdum yazarmıyım çünkü zaman durmuş sanki

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.