Alışveriş için 20 hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Smyrmry tarafından oluşturulan Alışveriş için 20 hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,109 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Alışveriş için 20 hafta
Konbuyu başlatan Smyrmry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melek.

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar aslında ikinci gebelik ilkten kalan çoğu şey var ama dolap bebek arabası anne yani beşik aldık bugün eşimle kışın kaynanalar burada kalıyor sinirim bozuldu yok doğmamış çocuğa don biciyonuz saçma sapan konuştu morelim bozuldu ya

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar aslında ikinci gebelik ilkten kalan çoğu şey var ama dolap bebek arabası anne yani beşik aldık bugün eşimle kışın kaynanalar burada kalıyor sinirim bozuldu yok doğmamış çocuğa don biciyonuz saçma sapan konuştu morelim bozuldu ya
Söyleme kimseye hiç bir şeyini anlatma al koy dolaba söylersen onlarda öyle konuşur bak ben oğlak Burcu yum her işim planlı bı liste yaparım kendi başıma neye ihtiyacım varsa alırım koyarım herşeyde tatile gitsem aynı uçak bileti otel ama ablam farklı anlatır sonrada sana yaptıkları gibi inada derler ne gerek var elestirirler sonra kızar küser trip atar anlatma kimseye formül bu canim

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Ilk bebeginsen tabiki erken degil anca beşiği kiyafet banyo o bu derken cook eksik ve cookta pahali yavas yavaş alirsan en azindan kendinizi zor durmudada birakmassiniz ama yok ilk degilse biraz erken mesela benim 2 oglum var ins 3.oglan kizistemistik oglan olacak ins kiz olsaydi en azidan bir battaniye o bi derken alirdim ama herseyi var iki besik kanguru araba o bu sadece kendime bikac geclik falan bise zibin alınacak herseyi fazla fazla var onun icin ilk olmasıyla cinsiyet falan fark ediyor canim 😘😘

Tüm sayfalar yüklendi.