Alışveriş için 20 hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Smyrmry tarafından oluşturulan Alışveriş için 20 hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,130 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Alışveriş için 20 hafta
Konbuyu başlatan Smyrmry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melek.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Evet bezler biraz riskli.. İlk oğlumda sorun yaşamadım bu konuda her bezi denedim kendim.. Bunda da öyle ümit ediyorum. İnşallah bi sıkıntı olmaz. Sonra alım gücüm olmaz diye çalışırken almaya çalıştım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yeni doğduğunda en iyisi prima diye öyle aldım. Sonra büyüyeceği için sorun olmaz diye iyi yorumları olanlardan almaya çalıştım. Açıkcası çalışırken almaya çalışıyorum sonra alım gücüm olmazsa diye
Dediğiniz gibi inşallah bi sıkıntı yaşamazsınız gerçekten fiyatların nereye gideceği bilinmiyor şahsen ben böyle bi riske giremiyorum 😅

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Erken mi kızlar ya?
Ben sadece bez almamıştım doktor iri bir bebek olacak demişti o yüzden 0 3 ay hiç birşey almadım sadece 2 tane hastane çıkışı aldım bez bile sadece 1 paket aldım 1 no dan zaten 25 günlüktü 2 no ya geçmek zorunda kaldık iyiki onu fazla almamışım dedim

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.