Alışveriş için 20 hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Smyrmry tarafından oluşturulan Alışveriş için 20 hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,129 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Alışveriş için 20 hafta
Konbuyu başlatan Smyrmry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melek.

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Söyleme kimseye hiç bir şeyini anlatma al koy dolaba söylersen onlarda öyle konuşur bak ben oğlak Burcu yum her işim planlı bı liste yaparım kendi başıma neye ihtiyacım varsa alırım koyarım herşeyde tatile gitsem aynı uçak bileti otel ama ablam farklı anlatır sonrada sana yaptıkları gibi inada derler ne gerek var elestirirler sonra kızar küser trip atar anlatma kimseye formül bu canim
Bende oğlak burcuyum kaynanalar kışın bizde kalıyor haliyle gördüler eve gelince kayinpede de sıkıntı yok ama kaynana çok fena ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ilk bebeginsen tabiki erken degil anca beşiği kiyafet banyo o bu derken cook eksik ve cookta pahali yavas yavaş alirsan en azindan kendinizi zor durmudada birakmassiniz ama yok ilk degilse biraz erken mesela benim 2 oglum var ins 3.oglan kizistemistik oglan olacak ins kiz olsaydi en azidan bir battaniye o bi derken alirdim ama herseyi var iki besik kanguru araba o bu sadece kendime bikac geclik falan bise zibin alınacak herseyi fazla fazla var onun icin ilk olmasıyla cinsiyet falan fark ediyor canim 😘😘
İlk değil ikinci ama herşey eksik sıfırdan dolabını arabasını birde anne yani beşik aldık Bi kaç parça da yeni doğan takım işte yani sanki kendi ceplerinden çıkıyor muş gibi bide karismalari yok mu işte 🙄

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Bence değil.. Ben şuan 18.haftadayım.. Prima 1 no 144 ad. 2 no 144 ad. Bebem Natural 3 no 204 ad. Baby Turco 4 no 150 ad. Paketli Bezlerden aldım. Uni baby yeni doğan ıslak mendil 18 paket. Damaklı ve yuvarlak emzik 1 er ad. Kıyafetlerini yıkamak için 5 paket sabun. Biberon seti. Bebeği yıkamak için küvet seti ilk oğlumdan vardı filesi kopmuştu yeni file aldım. 3 ad. Şampuan aldım. Bebeğim de oğlan olduğu için ilk oğlumun kıyafetlerini kullanacağım. Ama 3 takım hastane çıkışı aldım. Yani belli başlı şeyleri almaya çalışıyorum. Belki fikir olur diye yazdım. Ben doğum yapıncaya kadar çok zamlanır çünkü. Bence ufak ufak alınmalı sonra hepsi bi anda çok maliyetli olur.
Neden farklı farklı bebek bezi aldınız. Değiştirince pişik yapıyor diyolar ama ins yapmaz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bence değil.. Ben şuan 18.haftadayım.. Prima 1 no 144 ad. 2 no 144 ad. Bebem Natural 3 no 204 ad. Baby Turco 4 no 150 ad. Paketli Bezlerden aldım. Uni baby yeni doğan ıslak mendil 18 paket. Damaklı ve yuvarlak emzik 1 er ad. Kıyafetlerini yıkamak için 5 paket sabun. Biberon seti. Bebeği yıkamak için küvet seti ilk oğlumdan vardı filesi kopmuştu yeni file aldım. 3 ad. Şampuan aldım. Bebeğim de oğlan olduğu için ilk oğlumun kıyafetlerini kullanacağım. Ama 3 takım hastane çıkışı aldım. Yani belli başlı şeyleri almaya çalışıyorum. Belki fikir olur diye yazdım. Ben doğum yapıncaya kadar çok zamlanır çünkü. Bence ufak ufak alınmalı sonra hepsi bi anda çok maliyetli olur.
Bezler için erken olmazmı bende almayı düşünüyorum ama kaç kilo doğacağı falan bilinmiyor bide bebeklerde bazı bezler pişik yapabiliyor benim arkadaşım prima kullanamamıştı mesela

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Bezler için erken olmazmı bende almayı düşünüyorum ama kaç kilo doğacağı falan bilinmiyor bide bebeklerde bazı bezler pişik yapabiliyor benim arkadaşım prima kullanamamıştı mesela
Evet bezler biraz riskli.. İlk oğlumda sorun yaşamadım bu konuda her bezi denedim kendim.. Bunda da öyle ümit ediyorum. İnşallah bi sıkıntı olmaz. Sonra alım gücüm olmaz diye çalışırken almaya çalıştım

Neden farklı farklı bebek bezi aldınız. Değiştirince pişik yapıyor diyolar ama ins yapmaz
Yeni doğduğunda en iyisi prima diye öyle aldım. Sonra büyüyeceği için sorun olmaz diye iyi yorumları olanlardan almaya çalıştım. Açıkcası çalışırken almaya çalışıyorum sonra alım gücüm olmazsa diye

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Bende oğlak burcuyum kaynanalar kışın bizde kalıyor haliyle gördüler eve gelince kayinpede de sıkıntı yok ama kaynana çok fena ya

İlk değil ikinci ama herşey eksik sıfırdan dolabını arabasını birde anne yani beşik aldık Bi kaç parça da yeni doğan takım işte yani sanki kendi ceplerinden çıkıyor muş gibi bide karismalari yok mu işte 🙄
Onlara ne oluyorsa vallah cnm bence al yavaştan bende 20 haftalik oldum ama benim var yoksa bende almaya baslardim şimdi bile cook agrim sızım var neden gecilsin ki kendimi o halimle yorayim al koy kenara yavas yavaşben iki 3 takim aoacam bide kemdime gecelik daha çıkamıyorum çarşıya falan yasak yoksa bende almıştım şimdi

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Amaaaaannn vala varya sinir bozmaktan baska yaptiklari bisey yok yemin ederim ya bozma moralini he he de gec gene istedigini yap o konusadursun🤭 evet kuzum ikinci cocukta mama sandalyesi,orumcek,beşik, bebek arabasi,lazimlik,anne bebek çantası bunlari almaya gerek kalmıyor 🤗
Ya kızlar aslında ikinci gebelik ilkten kalan çoğu şey var ama dolap bebek arabası anne yani beşik aldık bugün eşimle kışın kaynanalar burada kalıyor sinirim bozuldu yok doğmamış çocuğa don biciyonuz saçma sapan konuştu morelim bozuldu ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar