Allah rızası için bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde sevgi55 tarafından oluşturulan Allah rızası için bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 891 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Allah rızası için bakar mısınız
Konbuyu başlatan sevgi55
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ya yeter ama he burası yardım platformu değil! Sürekli aynı postu açıyorsun farklı bir konu yok yardımcı oldum zaten sana beklentin ne ? Para koparmakmı ? Burda senin gibilere çok fazla şahit oldum kusurabakma ama sende onlardansın. İnsanların vicdanlarını kullanıp daha fazlasını istiyorsunuz. Çocukların büyümüş burda dileneceğine git temizlik yap çalış! Kolay para ne kadar hoşunuza gidiyor !

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Daha önce yazdım ama bir umut tekrar yazmak istedim:( Nolur yanlış anlamayın küçülen kıyafetlerinizi çocuklarıma gönderir misiniz 8 10 yaş :(Allah rızası için:( kendim de rahatsizim kilo problemim var Kendim için sizin kullanmadıariniz varsa da olur tesettürluyum kendim için uzun zamanlar oldu hiç bir şey alamadim kilom 95 100 :(((
Kim nederse desin umrumda değil ilkde yazacaktim yazmadım bu kadının samimiyetine innamiyorum sadece kendini acındırıyor bizlerin iyi niyetinden faydalaniyor durumu madem yok ne diye üste üste cocuk doğuruyor kafsinda problem var burdaki herkes gebe ve ya cocuklari çok küçük çocuklarının yaşı buyuk yok dedikce yazıyor yalan konuşuyordu buraya nasıl giriyorsa

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar