Allaha emanet arkadaşlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Allaha emanet arkadaşlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,240 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Allaha emanet arkadaşlar
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Gün geçtikçe herkes uygulamadan ayrılıyor gerçekten eski tadı kalmadı birkaç kişi var sohbetini beğenip sevdiğim sırf o yüzden giriyorum 😏😏
Ben bura gireli bir yil olucak o zamanlar cok guzeldi buralar. Post acdigimda her kes postuma cevab yazib ilgilenirdi amma simdi bir kac kisi yaziyor cevap bazende yazilmiyor benimde burda kalmamim tek sebebi guzel sohbetlerimiz oluyor bazen ondan yoksa benimde aklimda silmek😕

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar bazı şeylerden çok rahatsız olduğum için platformdan ayrılıp uygulamayı siliyorum. Burada hoş sohbetli arkadaşlarım kendinize iyi bakın herşey gönlünüzce olsun
Canım degersiz insanlar için değmez gerçekten rahatsız olduğun konuları tahmin ediyorum haklısın ama hepimiz görüyoruz bizde yeri geliyor rahatsız oluyoruz ama sen gibi birkaç arkadaşlar ile aşıyoruz böyle durumlari o yüzden boşver yani gene de sen bilirsin canım.
Gidersen de Allah'a emanetsin seni tanıdığıma çok memnun oldum ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar