Anne karnında bitmeyen hıçkırık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nurcan28 tarafından oluşturulan Anne karnında bitmeyen hıçkırık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,888 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne karnında bitmeyen hıçkırık
Konbuyu başlatan Nurcan28
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕Güldane Çelikel 💕

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hareket belirli süre olabiliyo ama bu resmen belli hıçkırık oluşu biz nasıl hickiriyorsak aynı o şekil karnimda her hickirinda sekme oluyo bebek hareket etmiyo yalnızca hıçkırık la sekiyo karnım. Güzel bir his ama onun için zor oluyodur diye üzülüyorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Surekli her hiçkirişinda karnım sekiyo ufak ufak bende çok şaşkınım netten de araştırdım olabilen birseymiş. Eltimle aramızda iki ay vardı o da hiç bilmiyo yaşamadı böyle bir durum. Dediğim gibi bende 3. Hamileliğimde yaşıyorum ilk kez.
Tşk ederim bilmedigimden hepsini hareket olarak değerlendiriyormuşum ben dediğiniz his bi kaç kez oldu ben hep minik tekme olarak düşündüm 🤗

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
34+4 haftalık hamileyim bebeğim günde 3..4 kez hıçkırık nöbeti geçiriyor resmen 5 aydan beridir bunu hissediyorum 3. Gebeliğim ilkkez bu bebeğimde bunu yaşadım. Sizlerin de oluyomu merak ettim. Yavrucuğuma hiçbir mudehalede yapamamak şuan çok kötü.
Canım benimde 3. Doğdu diğer ikisinde yoktu ama 3. Hep hıçkırıyordu ama doğduktan sonrada çok hıçkırıyor kendini buna hazırla.

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
34+4 haftalık hamileyim bebeğim günde 3..4 kez hıçkırık nöbeti geçiriyor resmen 5 aydan beridir bunu hissediyorum 3. Gebeliğim ilkkez bu bebeğimde bunu yaşadım. Sizlerin de oluyomu merak ettim. Yavrucuğuma hiçbir mudehalede yapamamak şuan çok kötü.
Biz de 39+1gunluguz dediğin gibi günde belki 4 5 kere yada daha fazla hickirilara boguluyo sanki dakkalarca gecmiyo sonra duruyo aradan biraz zaman geciyo tekrar basliyo

Medine25

Kayıtlı Üye
rank
Hıçkırığı nasıl anlıyoruz ki

Tüm sayfalar yüklendi.