Anne karnında bitmeyen hıçkırık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nurcan28 tarafından oluşturulan Anne karnında bitmeyen hıçkırık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,883 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne karnında bitmeyen hıçkırık
Konbuyu başlatan Nurcan28
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕Güldane Çelikel 💕

Cansu COŞKUN

Kayıtlı Üye
rank
34+4 haftalık hamileyim bebeğim günde 3..4 kez hıçkırık nöbeti geçiriyor resmen 5 aydan beridir bunu hissediyorum 3. Gebeliğim ilkkez bu bebeğimde bunu yaşadım. Sizlerin de oluyomu merak ettim. Yavrucuğuma hiçbir mudehalede yapamamak şuan çok kötü.
Aynen canım ,benim bebegimde cok hıçkırıyor 5 dk falan sürüyo,37 haftaligim ,hareketlerini hissettiğimden beri yapıyor,dedigin gibi elimden biseyde gelmiyo,,

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Düzenli oluyor arka arkaya pıt pıt pıt bende bu çocuğumda hissettim 7-8 kez hickiriyor bazen bı kerede ultrasonda gördüm hopladi resmen doktorda hickiriyor dedi
Ben 2 3 saniyede bir cok hafif bi haraket hisediyorum bu 1 2vdk kadar sürüyor nabız atması gibi

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
4 aydan sonra hareketler hissediliyo ufaktan benim 3. Gebeliğim bu daha tecrübeli oluyoruz haliyle bu hamileliğimde de bebeğin anne karnında hickirdigini ilk kez farkettim şuan hickiriyo hatta 😃
Benim 5 ay bitecek ama dokununca hissetmiyorum daha sadece içimde bazen kendini belli ediyor biliyorum orda olduğunu

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
34+4 haftalık hamileyim bebeğim günde 3..4 kez hıçkırık nöbeti geçiriyor resmen 5 aydan beridir bunu hissediyorum 3. Gebeliğim ilkkez bu bebeğimde bunu yaşadım. Sizlerin de oluyomu merak ettim. Yavrucuğuma hiçbir mudehalede yapamamak şuan çok kötü.
Dun gece oldu bana da saydim 100 u gecince artik saymayi biraktim alt tarafta hafif tekme gibiydi ardarda o kadar cok olmasi beni de biraz tedirgin etti tekme o kadar olmaz hickiriktir diye dusundum

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Dun gece oldu bana da saydim 100 u gecince artik saymayi biraktim alt tarafta hafif tekme gibiydi ardarda o kadar cok olmasi beni de biraz tedirgin etti tekme o kadar olmaz hickiriktir diye dusundum
Aynen canım hıçkırık nöbeti yaşamış bebişin korkmayasin 😊 ben aylardır yaşıyorum bunu günde 3...4 kere 🤗

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Bazı bebeklerde olabiliyor ama bol su iç bu Bi nebzede olsa fayda verir

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kız nesi kötü onun karnımdayken hıçkırık tuttu mu onu çok hoşuma giderdi. Şimdi bile hıçkırmaya başladığında o zamanlar geliyor aklıma bi tebessüm ettiriyor. Bebeğe zararı olan bir durum değil endişe etme

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Canim hamileyken benimde çok oluyordu çok güzel bir duyguydu😁😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özellikle son ayları da çok oluyordu hiç durmuyor Du hickirigi bu günlerin tadını çıkar stres yapma. Hiç ben de oglanlarda hissetmemisdimde bu kızda çok net hissettim hatta eşimde karnımın pit bit ettiğini voruyordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özellikle son ayları da çok oluyordu hiç durmuyor Du hickirigi bu günlerin tadını çıkar stres yapma. Hiç ben de oglanlarda hissetmemisdimde bu kızda çok net hissettim hatta eşimde karnımın pit bit ettiğini voruyordu

Son düzenleme:
Benimde 3.gebeligim bende sen gibi öteki çocuklarımda hiç yaşamamıştım bende aynı hissediyorum hıçkırıklarini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar