Anne karnında hickirik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yazgülü(semra) tarafından oluşturulan Anne karnında hickirik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,699 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne karnında hickirik
Konbuyu başlatan Yazgülü(semra)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Nasil hissediyosun kuzum hickirdigini ben tekmelerini baya hissediyorum ama hıçkırk nasil oluy
Nasil hissediyosun kuzum hickirdigini ben tekmelerini baya hissediyorum ama hıçkırk nasil oluy

Nasil hissediyosun kuzum hickirdigini ben tekmelerini baya hissediyorum ama hıçkırk nasil oluyor🥰🤔
Karnın düzenli bir şekilde pıt pıt tekme vurur gibi ama değil düzenli biz büyükler nasıl hıçkırık tutunca düzenli aralıklarla devam ediyo oda aynı öyle oluyi tekmeden farklı karnın yukarı aşağı inip inip cikiyo baya belli oluyo canim ama dediğim gibi ben üçüncü hamuleligimde yeni fark ettim

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebegim çok fazla hickiriyo bu iyi birseymis ciğerlerinin gelistigini ve yutkunma becerisi geliştiği yaziyo yasayaniniz varmı bukadar çok olması bir zararı yok değil mi
Benimde 33. Haftamda başlamıştı canım doktorumada sormuştum gayet normal sıkıntılı birşey yok korkma demişti

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Karnın düzenli bir şekilde pıt pıt tekme vurur gibi ama değil düzenli biz büyükler nasıl hıçkırık tutunca düzenli aralıklarla devam ediyo oda aynı öyle oluyi tekmeden farklı karnın yukarı aşağı inip inip cikiyo baya belli oluyo canim ama dediğim gibi ben üçüncü hamuleligimde yeni fark ettim
😍😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gizem temizlik yapıyorum mutfak komple çıkmiş cif çamaşır suyu yag çözücü kullanıyorum bebege zarar olurmu
Hepsini cok karistirma sibelim kokusu zehirler vala allah korusun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gizem temizlik yapıyorum mutfak komple çıkmiş cif çamaşır suyu yag çözücü kullanıyorum bebege zarar olurmu
Hepsini cok karistirma sibelim kokusu zehirler vala allah korusun

Tüm sayfalar yüklendi.