Anne karnından sıvı alınması Acilll

• Konbuyu başlatan Eymen'in Annesi
  • Toplam 44 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymen'in Annesi tarafından oluşturulan Anne karnından sıvı alınması Acilll başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,738 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne karnından sıvı alınması Acilll
Konbuyu başlatan Eymen'in Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alioth
E

Eymen'in Annesi

Guest
Slm kızlar bn 18 haftalık hamileyim üçlü tarama testim de risk görüldü ve anne karnından sıvı alınacağını söylediler ama düşük tehlikesi olduğu icin korkumdan yaptırmadim şuan da içim içimi yiyor yaptırmazsam bebeğimde bir skıntı olursa diye de korkuyorum Allah korusun 😔 . Yaptıranınız var mı yardımcı olun lütfen

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
aynen öyle canım çok ağladım aldir dedikleri zaman zoruma gitmişti sanki o çocuk down sendromu olumca benim olmuyor
Çevredeki insanlar annenin duygularını asla düşünmüyorlar maalesef düşünmeden konuşup moral bozmaktan başka bir işe yaramıyorlar. Sağlıklı olsalarda olmasalarda o çocuk bizim evladımız bizimle birlikte büyüyecekler. İyisiyle kötüsüyle o konuşan kişiler boş konuşmaktan başka hiçbisey yapmaz. Ne yanında sana destek olur nede çocuğuna

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Çevredeki insanlar annenin duygularını asla düşünmüyorlar maalesef düşünmeden konuşup moral bozmaktan başka bir işe yaramıyorlar. Sağlıklı olsalarda olmasalarda o çocuk bizim evladımız bizimle birlikte büyüyecekler. İyisiyle kötüsüyle o konuşan kişiler boş konuşmaktan başka hiçbisey yapmaz. Ne yanında sana destek olur nede çocuğuna
aynen ben de öyle dedim zaten siz mi bakacaksınız ben bakacağım diyor ki bir de sen o çocuğa her baktığında için yanacak ne alakası var o kadar insan çocuğu böyle dünyaya geliyor Allah'a isyan etmiş gibi oluyoruz 🤷🤷

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar bn 18 haftalık hamileyim üçlü tarama testim de risk görüldü ve anne karnından sıvı alınacağını söylediler ama düşük tehlikesi olduğu icin korkumdan yaptırmadim şuan da içim içimi yiyor yaptırmazsam bebeğimde bir skıntı olursa diye de korkuyorum Allah korusun 😔 . Yaptıranınız var mı yardımcı olun lütfen
Canim insallah bir sorun yoktur bebeginde ama bir sorun cikarsa aldiririm diyorsan yaptir kesinlikle aldirmam bebrgimi dersen hic riske atma derim cünku anne karninda hicbir tedavi uygulamiyorlar

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
aynen ben de öyle dedim zaten siz mi bakacaksınız ben bakacağım diyor ki bir de sen o çocuğa her baktığında için yanacak ne alakası var o kadar insan çocuğu böyle dünyaya geliyor Allah'a isyan etmiş gibi oluyoruz 🤷🤷
Annelik duygusu bambaşka bişey acaba hangi biri evlatlarından vazgeçmişte senden vazgeçmeni istiyorlar. Çok değişik kafa yapıları var insanların, sadece kendilerini düşünüyorlar karşısındaki insanı düşünen maalesef ki yok denecek kadar az.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benimde üçlü riskli çıktı bende sıvı aldırmadım ayrıntılı ultrasona girdim doktor sorun görmedi bebeğim doğana kadar aklımdan çıkmadı inan şu an 4 aylık bebeğim gayet sağlıklı

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardimcin olsun canim

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Annelik duygusu bambaşka bişey acaba hangi biri evlatlarından vazgeçmişte senden vazgeçmeni istiyorlar. Çok değişik kafa yapıları var insanların, sadece kendilerini düşünüyorlar karşısındaki insanı düşünen maalesef ki yok denecek kadar az.
kesinlikle 👍diyorlar ya doğurmak ile ana olunmuyor gerçekten öyle

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Ben sıvı aldurmadım kan tahlili yaptırmıştım dogum senduramı na bakıyorlar doktorun ka konuş jan tahli yaptırsam ılur nu de

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Karsi komsum ve esimin arkadasinin esinde de risk cikti . Ogrenince dedim ikisininde 3 . Cocugu ondan oncelerinde problem yok ailede sulalede birsey yok . Deneme yanilma payi usg goruntusu ve kan tahlili birlestrilip bir sonuc cikiyor makina nekadar dogrucu olabilir ki dedim birseyinyok onlarin dedim . Tabi bu bahsettigim kisiler sivi verdi falan .. esim soyledi birseyleri yokmus bebekler saglikliymis dedi . Dedim ben demistim zaten .. bunu noye anlattim icini ferah tut canim . Uzme kendini veren rabbim Ondan gelene raziyiz oyle degil mi . İyiki de aldirmadin sivi . İlerleyen aylarda usgde doktorun bakarken cene burun olcumu ense kalinlik olcusu gene bakicaktir bakmalidir da ozamanda belli olur zaten . Yada bir sonraki ay kontrolune ozele falan git guzel bir doktora usg makinasi daha kaliteli olana daha net gorunur hersey (burun cene kemigi ense kalinligi) g

Tüm sayfalar yüklendi.