Anne karnından sıvı alınması Acilll

• Konbuyu başlatan Eymen'in Annesi
  • Toplam 44 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymen'in Annesi tarafından oluşturulan Anne karnından sıvı alınması Acilll başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,743 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne karnından sıvı alınması Acilll
Konbuyu başlatan Eymen'in Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alioth
E

Eymen'in Annesi

Guest
Slm kızlar bn 18 haftalık hamileyim üçlü tarama testim de risk görüldü ve anne karnından sıvı alınacağını söylediler ama düşük tehlikesi olduğu icin korkumdan yaptırmadim şuan da içim içimi yiyor yaptırmazsam bebeğimde bir skıntı olursa diye de korkuyorum Allah korusun 😔 . Yaptıranınız var mı yardımcı olun lütfen

E

Eymen'in Annesi

Guest
Amin
Karsi komsum ve esimin arkadasinin esinde de risk cikti . Ogrenince dedim ikisininde 3 . Cocugu ondan oncelerinde problem yok ailede sulalede birsey yok . Deneme yanilma payi usg goruntusu ve kan tahlili birlestrilip bir sonuc cikiyor makina nekadar dogrucu olabilir ki dedim birseyinyok onlarin dedim . Tabi bu bahsettigim kisiler sivi verdi falan .. esim soyledi birseyleri yokmus bebekler saglikliymis dedi . Dedim ben demistim zaten .. bunu noye anlattim icini ferah tut canim . Uzme kendini veren rabbim Ondan gelene raziyiz oyle degil mi . İyiki de aldirmadin sivi . İlerleyen aylarda usgde doktorun bakarken cene burun olcumu ense kalinlik olcusu gene bakicaktir bakmalidir da ozamanda belli olur zaten . Yada bir sonraki ay kontrolune ozele falan git guzel bir doktora usg makinasi daha kaliteli olana daha net gorunur hersey (burun cene kemigi ense kalinligi) g
Zaten onların hepsine baktılar çoğuna normal dediler . Tek kafamı kurcalayan bi belde açıklık var denildi 2 dakika sonra oda yok dediler ama yinede sıvı aldırın neden yüksek çıktğına bakalm dedi bnde yaptrmak istemedim Allah hakkımzda hayırlısını versin . Teşekkur ederim biraz olsun bu yazdıklarınızla rahatladm ilk gebeliğim sorunsuzdu çok şükür sağlıklı aynı şeyi bende düşündüm hayırlısı olsun insallah

E

Eymen'in Annesi

Guest
Çevredeki insanlar annenin duygularını asla düşünmüyorlar maalesef düşünmeden konuşup moral bozmaktan başka bir işe yaramıyorlar. Sağlıklı olsalarda olmasalarda o çocuk bizim evladımız bizimle birlikte büyüyecekler. İyisiyle kötüsüyle o konuşan kişiler boş konuşmaktan başka hiçbisey yapmaz. Ne yanında sana destek olur nede çocuğuna
Çok haklısın insanların ne hissettiği umurlarında bile değil bunu duyduğum günden beri neler yaşıyorum kendi icimde bi Allah biliyor

E

Eymen'in Annesi

Guest
Sıkıntılı bir süreç Allah yardımcın olsun lakin sıvı aldırmak çok riskli diye biliyorum genetik faktörlere bakılıp Allah korusun bebeğinde bişey çıkarsa tedavi değilde aldırıp aldırmama seçeneği sunulacak
Amin Allah razı olsun. Aldırmam asla 😔 tam cinsiyetini öğrenmişken birde istediğimiz olmuşken rabbim böyle bir imtihanla karşılaştırdı vardır bunda da bir hayır sıvı aldırmak yerine ayrintılıya gircem o zman onda da hersey net gözüküyor zaten deilmi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Çok haklısın insanların ne hissettiği umurlarında bile değil bunu duyduğum günden beri neler yaşıyorum kendi icimde bi Allah biliyor
Tabiki bu konuda böyle birşeyi yaşamayan hiçkimse seni anlayamaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin Allah razı olsun. Aldırmam asla 😔 tam cinsiyetini öğrenmişken birde istediğimiz olmuşken rabbim böyle bir imtihanla karşılaştırdı vardır bunda da bir hayır sıvı aldırmak yerine ayrintılıya gircem o zman onda da hersey net gözüküyor zaten deilmi
Cümlemizden inşallah kuzum. Sen Allah'a sığın bol bol dua et. Ayrıntılı ultrasonda çocuğun A dan Z ye herşeyini inceliyorlar zaten. Hadi onu geçtim bu hamilelik sürecinde bebek sıkıntılı diyip sapasağlam doğan o kadar çok bebek varki

Slm kızlar bn 18 haftalık hamileyim üçlü tarama testim de risk görüldü ve anne karnından sıvı alınacağını söylediler ama düşük tehlikesi olduğu icin korkumdan yaptırmadim şuan da içim içimi yiyor yaptırmazsam bebeğimde bir skıntı olursa diye de korkuyorum Allah korusun 😔 . Yaptıranınız var mı yardımcı olun lütfen
Canım korkma inşallah bisey yoktur bence sıvı filan aldırma neden de çünkü oda riskli Allah korusun o sıvıyı alirkende bi sknti olursa bence bi kaç doktora daha git onlarda baksın bi doktorun dedigiyle yapma yani

Tüm sayfalar yüklendi.