Annede fiziksel belirtiler kız erkek tahmini

• Konbuyu başlatan Havin
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Havin tarafından oluşturulan Annede fiziksel belirtiler kız erkek tahmini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,384 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annede fiziksel belirtiler kız erkek tahmini
Konbuyu başlatan Havin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ahsenlina

Kayıtlı Üye
rank
Valla benm 2.kizim olucak inşallah benmki erkek karnı gibi sivri oldu😅 ilk kızımda yayvandi kalça genislemisti bunda ise sadece önde top gibi gören erkek saniyor🙈 aserme konusu canın tatlı eksi istemesi de tutmadı o da kişiye göre değişiyor bence cinsiyetle alakası pek yok😇

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
3.gebeligim hiç bir değişiklik yaşamadım

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kızım olacak inşallah kalcam hiç çıkmadı. Karnımda oğlumdaki gibi sivri. Bebegin duruşundan belkide bilemedim

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ikinci hamileliğim ama ikinci cocuğuma cok ara verdim ilk cocuğum erkek biraz biraz hatırlıyorum kız cocuğunda fiziksel belirtiler ne olur
Ben sadece bulantınin daha yoğun yaşandığını hatta bazen sabahları çıkarmaya kadar vardığını biliyorum, yapılan araştırmalarda da kız gebeliklerde bulantınin daha çok olduğu ispatlanmış. Karın ve kalça şeklinin alakasını bilmem. Benim karnım çok sivriydi kız bebekte erkek mi diye sororlardi.

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Valla benm 2.kizim olucak inşallah benmki erkek karnı gibi sivri oldu😅 ilk kızımda yayvandi kalça genislemisti bunda ise sadece önde top gibi gören erkek saniyor🙈 aserme konusu canın tatlı eksi istemesi de tutmadı o da kişiye göre değişiyor bence cinsiyetle alakası pek yok😇
Aynn ya bende artık inanmıyorum bnmde 2. Kızda öyleydi herkes kesin erkk diyodu😊

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Arkadaşlar ikinci hamileliğim ama ikinci cocuğuma cok ara verdim ilk cocuğum erkek biraz biraz hatırlıyorum kız cocuğunda fiziksel belirtiler ne olur
Canım benim ilk gebeliğim hiçbir değişimim olmadı. Tek bir şey var oda 25 haftalık olmamıza rağmen karnımın hâlâ büyümemiş olması. Ha bide vücudum eskisine göre daha parlak ve güzel. 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar