Sorum var Anneler bebeğim çok uyuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Anneler bebeğim çok uyuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,054 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler bebeğim çok uyuyor
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebuşşş

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Damla kullanıyoruz canım o çok iyi geldi benim kız karnımdayken de böyleydi. Uyurken bile kıpır kıpırdı. Hatta doktorum normalde uyuyorken uyudugu saatleri anlayabilmen lazım doguncada büyük ihtimalle o saatlerde uyur dicem ama senin kız uyurken de kıpır kıpır anlayamazsın demişti. Dogdu yine öyle 😍😀💜🌸
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen 😀 bak hala uyanık ayagımda sallıyorum artık 😀🤦‍♀️ Kayramız nasıl iyi mi kuzucuk 🌸

Canım gaz için damla kullanıyoruz eskiden aglama nöbetleri vardı susmuyordu çok kötüydü şimdi oda yok ama yine uyumuyor 😔 bak hala uyanık bu saatte ☹️
Kayra tam bir cadı teyzesi 😂😂 uyumak yok anca emziyorum ben beyfendi bir yerde uyusun diye yatıp öyle emzirmem gerek diğer türlü kucağımda emzirip bırakamıyorum direk uyanıyor 😂😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kayra tam bir cadı teyzesi 😂😂 uyumak yok anca emziyorum ben beyfendi bir yerde uyusun diye yatıp öyle emzirmem gerek diğer türlü kucağımda emzirip bırakamıyorum direk uyanıyor 😂😂
Benimde öyle ya emziriyorum memede uyuyor kucagımda sıkıntı yok bırakınca gözünü açıyor. Yatarak emzirmeyi ben başaramadım 😀🤦‍♀️

Bizim çocuklar çok zeki olucak görürsün bak Annesi :)
Benimde öyle ya emziriyorum memede uyuyor kucagımda sıkıntı yok bırakınca gözünü açıyor. Yatarak emzirmeyi ben başaramadım 😀🤦‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bizim çocuklar çok zeki olucak görürsün bak Annesi :)
Valla ilk bende yapmamıştım ama ilk göğsümü veriyğrum sonra Kayra ile yan devriliyorum 😂😂

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Valla ilk bende yapmamıştım ama ilk göğsümü veriyğrum sonra Kayra ile yan devriliyorum 😂😂
Benim kız Bi acayip memeyi normal tutmuyor ayaga kalkıyorum zıplıyoruz öyle tutuyor Bi degişik çok zor valla. Yeni başladı bu şekilde memeyi tutmaya. Unutturmam lazım bu huyunu 😍😄

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim kız Bi acayip memeyi normal tutmuyor ayaga kalkıyorum zıplıyoruz öyle tutuyor Bi degişik çok zor valla. Yeni başladı bu şekilde memeyi tutmaya. Unutturmam lazım bu huyunu 😍😄
Ooo Kayra da gögümğ tutması şçin annemin piş piş lafını bekliyor 😂😂 ben kendi evime gidince annemi görüntülü ararım artık tutsun diye 😂😂

M

Mrymmmm

Guest
Yok canım hiç uyanmiyor zorla uyandırırsam şırınga ile besliyorum beni emmiyor sütümü saqıyorum
Benim kızım da doğdugunda uyanmıyordu. Zorla uyandırıyordum. Ne ağlama ne ses. Ne acıkma. Hiçbi tepki vermiyordu. Sonra kan tahlili yaptırdık komtrole gidince. Kanında crp çok yüksek oldgu içinmiş. 10 gün yenidoğan yoğunbakımında yattık kızımla ancak düzeldi. Doktora götür derim canım. Bu önemli bebekler için

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Ooo Kayra da gögümğ tutması şçin annemin piş piş lafını bekliyor 😂😂 ben kendi evime gidince annemi görüntülü ararım artık tutsun diye 😂😂
Bizim çocuklar neden böyle acaba 😄 hamileligimizde riskli aynı geçti. Dogdular baksana yine ikiside aynı gibi :) bakalım daha nelerini görücez büyüdükçe 😄😍

Tüm sayfalar yüklendi.