Sorum var Anneler bebeğim çok uyuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Anneler bebeğim çok uyuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,052 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler bebeğim çok uyuyor
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebuşşş

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Herşeyi denedim etki etmiyor benim kızda agladıgı zaman da denedim sakinleşmesi lazım ama tık yok. Ablamın 2 tane çocugu var annem yardımcı olmuştu. Şimdi de bana yardımcı oluyor. Ben böyle çocuk görmedim kaç tane çocuk büyüttüm diyor 😀 Senin bebiş ne kadarlık oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm kolik bebek olabilir benim ikinci çocuğum öyleydi kafayı yiyorum ben ne gündüz ne gecesi vardı hep ağlardı hiç durmazdi durmayan çocukla uğraşmakta çok zordur bilirim Allah yardımcın olsun gülüm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Herşeyi denedim etki etmiyor benim kızda agladıgı zaman da denedim sakinleşmesi lazım ama tık yok. Ablamın 2 tane çocugu var annem yardımcı olmuştu. Şimdi de bana yardımcı oluyor. Ben böyle çocuk görmedim kaç tane çocuk büyüttüm diyor 😀 Senin bebiş ne kadarlık oldu :)
Zamane çocukları işte 😂😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy keşke benim kızım öyle olsa dogdugundan beri uykusu yok. Çok aşırı ses alıyor bu yüzden çok uykusu yok :( 55 günlük olduk hala aynı hatta şimdi daha beter 😀
Canım yotubeden pis pis elektrik ses aç bak nasıl rahat uyur ben onu açınca uykuya dalıyor sukur
Herşeyi denedim etki etmiyor benim kızda agladıgı zaman da denedim sakinleşmesi lazım ama tık yok. Ablamın 2 tane çocugu var annem yardımcı olmuştu. Şimdi de bana yardımcı oluyor. Ben böyle çocuk görmedim kaç tane çocuk büyüttüm diyor 😀 Senin bebiş ne kadarlık oldu :)
Senin kolik olabilir o halde canım bizimki de 22 günlük oldu 😂 zaman çabuk geçiyor gazı olunca biraz sıkıntılı hararetli oluyor haliyle

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Zor uyandiriyorum mama ve anne sütü ile besliyorum mama içtiği zaman 2 saatten fazla uyuyor sizce normal mi anne sütü alincada saat başı kalkıyor sizce ne yapmam lazım salı günü bebeğimin kontrolü var
Benmde bebeğim hiç uyumuyor az uyusunda dinleneyim istiyorum ayakta uyuyorum resmen😂😂 sağlık ocağında ebeye hiç uyumuyor dedim uyuyan bebek mi var dedi gülerek 🤭 bebekten bebeğe degisir takma kafana ama için rahat istiyorsan sağlık ocağına git ebeye sor detaylı anlatıyorlar herşeyi

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Canım yotubeden pis pis elektrik ses aç bak nasıl rahat uyur ben onu açınca uykuya dalıyor sukur

Senin kolik olabilir o halde canım bizimki de 22 günlük oldu 😂 zaman çabuk geçiyor gazı olunca biraz sıkıntılı hararetli oluyor haliyle
Damla kullanıyoruz canım o çok iyi geldi benim kız karnımdayken de böyleydi. Uyurken bile kıpır kıpırdı. Hatta doktorum normalde uyuyorken uyudugu saatleri anlayabilmen lazım doguncada büyük ihtimalle o saatlerde uyur dicem ama senin kız uyurken de kıpır kıpır anlayamazsın demişti. Dogdu yine öyle 😍😀💜🌸

Zamane çocukları işte 😂😂
Aynen 😀 bak hala uyanık ayagımda sallıyorum artık 😀🤦‍♀️ Kayramız nasıl iyi mi kuzucuk 🌸

Canm kolik bebek olabilir benim ikinci çocuğum öyleydi kafayı yiyorum ben ne gündüz ne gecesi vardı hep ağlardı hiç durmazdi durmayan çocukla uğraşmakta çok zordur bilirim Allah yardımcın olsun gülüm
Canım gaz için damla kullanıyoruz eskiden aglama nöbetleri vardı susmuyordu çok kötüydü şimdi oda yok ama yine uyumuyor 😔 bak hala uyanık bu saatte ☹️

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Zor uyandiriyorum mama ve anne sütü ile besliyorum mama içtiği zaman 2 saatten fazla uyuyor sizce normal mi anne sütü alincada saat başı kalkıyor sizce ne yapmam lazım salı günü bebeğimin kontrolü var
Canım yenidoğan bebekler hep çok uyur ama kimi bebek hiç uyuyamaz baktın iki saat uyudu sonra topuğun u sık veya topuğuna vurarak uyandır hemşireler öyle yapmamızı söylüyor bende hep öyle yaptım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar